Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » кондиціонери (кондиціонери)
кондиціонери
Vlad3 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
продаж кондиціонерів за доступними цінами, установка, чистка, накладка перед ремонтом.0930547581 0678693420.
 
ВікторПонам Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Vlad3 ()
продаж кондиціонерів за доступними цінами, установка, чистка, накладка перед ремонтом.0930547581 0678693420.
а пульти до кондиціонерів ви не продаєте? У нас пульт накрився, і терміново тепер потрібен новий. Взагалі в нас кондиціонер Мідеа, пульт був типу такого (другий, який на картинці). Або, можливо, варто його привести до вас, щоб ви його подивилися на можливість ремонту?
 
yelmat Повідомлення # 3
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купував не давно на tehnik. мобільний кондиціонер, оскільки живу на орендованій квартирі, і в разі чого я можу кондиціонер із собою забрати. Як виявилося, дуже крута штука, охолоджує так само, як і вбудований.
 
kubikbob Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго часу доби,з потеплінням на верхніх поверхах будинку стає дуже спекотно і що-б врятуватися від спеки я встановив собі в квартирі кондиціонер.Дуже задоволений завжди можна встановити 
оптимальну для тебе температуру.
 
Тимич Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я кондиціонер у Комфі замовляв, там на потрібну мені модель виявилася найвигідніша ціна.
Краще зараз подбайте про встановлення, у сезон доведеться довго чекати тямущих майстрів.
 
yelmat Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовляв батькам кондиціонер у магазині. Дуже сподобався асортимент, реально було з чого вибирати, і за ціною є різні. Сподобалося ще те, що ціни нижчі ніж в інших магазинах, які реально нахабніють і роблять велику націнку на свій товар.
нам дуже швидко доставили кондиціонер і встановили!
 
Zummik Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
не варто економити на кондері
 
neoclima Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось можете подивитися на наш офіційний інтернет-магазин кліматичної техніки - neoclima
 
Olllessa Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається фірма Midea, кондиціонери у них відповідають усім стандартам, ми навіть такої ж фірми Midea пилосос у них замовляли, гідний бренд.
 
Михайло_Вулах Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо Ви самотній пенсіонер, і про кондиціонер можете тільки мріяти - замовте книгу Як змінити своє життя на краще! Договори довічного утримання - механізм, який дасть Вам змогу вже сьогодні отримати дохід від своєї нерухомості та втілити в життя все, на що раніше не вистачало коштів!

Телефонуйте в Одесі (048) 733 62 22
Запит у google - Пенсія
 
Marinochka_lirochka Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Зараз одними з найкращих кондиціонерів вважаються від фірми Неокліма. Подивіться огляди там частенько їх хвалять і рекомендують. По одному з такого огляду ми взяли собі кондиціонер NEOCLIMA в Фокстроті. Охолодження у нього чудове, на нашу квадратуру його вистачає, щоб було прохолодно в трьох кімнатах. Це зал, кухня і спальня.
 
Petyanja Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу запитати у вас таке. Планую купити і встановити в магазин кондиціонер. Що можете порадити? Як правильно вибрати?
 
gepard33 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Питання дуже важливе, безумовно.
А вибрати кондиціонер не так і просто, я вам скажу.
Тут потрібно дивитися, що вам краще підійде. Якщо говорити загалом, то можна взяти настінний кондиціонер, стельовий, а також колонний. Особисто я раджу вам третій варіант, а це колонний кондиціонер Daikin. Варіантів є кілька Це чистий японець, взявши який ви не пошкодуєте, матимете комфорт і не матимете проблем з його ремонтами та обслуговуванням.
 
Roks Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так. підтверджую. Ми придбали кондиціонер Hyundai. Як по мені, варіант ціна\якість. Є все необхідне. Брали на Розетці.Доставили безкоштовно до дверей)
 
Одеський форум » ТЕХНІКА » Побутова техніка » кондиціонери (кондиціонери)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: