Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Мануальний терапевт Борисюк Борис Борисович Одеса (Мануальний терапевт Борисюк Борис Борисович Одеса)
Мануальний терапевт Борисюк Борис Борисович Одеса
Ельза Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Мануальний терапевт Борисюк Борис Борисович Одеса


Кілька років тому була в мануального терапевта Борисюка Бориса Борисовича, допоміг із болями в спині, зараз дзвонила до нього в центр "Норма+", але там сказали, що він не приймає і дуже рідко буває на роботі, замість нього якийсь інший фахівець...

Підкажіть, що в нього сталося і до кого з хороших фахівців можна звернутися замість нього. Заздалегідь дякую за відповіді. Цікавлять тільки відгуки про фахівців, у яких були самі, оскільки за рекламою боюся йти.
 
Natalia Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Борисюк Борис Борисович колись навіть викладав у медичному інституті, сам він доктор медичних наук, але зараз у нього якісь ненормальні божевілля з головою. Коли була в нього востаннє, то він увімкнув якусь церковну музику і каже:- "Давай помолимося, щоб нам допомогли дванадцять апостолів..." Я там і ахерела. Кажу йому:- "Докторе, а давайте Ви допоможете! Я до Вас прийшла ж по допомогу". Інакше кажучи, він звихнувся від християнства, при тому сильно. Прохрустів мене кілька разів і наприкінці каже:- "Іди до храму, і болі пройдуть!", коротше жах. А раніше він дійсно допомагав!
Після нього довго шукала хорошого фахівця, знайшла. Один із його учнів, молодий хлопець, медик, раніше працював у 10-ій лікарні, а зараз приймає вдома. Звати Владислав, можу залишити його номери телефонів для зв'язку.
 
Ельза Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, розкажіть де приймає, скільки коштує сеанс, що робить на сеансі? Приймає дітей?
 
Natalia Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Звуть фахівця Забранський Владислав Володимирович. Робить масаж і мануальну терапію. Приймає вдома, Малиновський район, вулиця Богдана Хмельницького 49. Сеанс займає 40-45 хвилин.
Його номери телефонів: 7010704, 0634887825, 0509935792, 0677844314.
 Якщо цікавить дитячий звертайтеся до Терземан Ірини 0950992618
 
Galina Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
У Борисюка Бориса Борисовича лікувалася дуже давно. Він був хорошим фахівцем, але дуже дорогим. До негативних факторів додам ще й відсутність у лікуванні Бориса Борисовича масажу, тільки мануальна терапія. Сама медсестра в 10-ій лікарні, працювала разом із вищезгаданим Забранським Владиславом. Бачила що до нього йдуть багато людей і пішла сама. Він працює багато в чому як і Борисюк, але більш акуратно. Мені сподобалося, що робить спочатку масаж, а потім уже мануальну терапію. Крім масажу і мануальної терапії, Владислав ще використовує йогу, для відновлення рухливості хребта, що раніше робив і Борисюк Борис Борисович. Після масажу і мануальної терапії у Владислава мені було більш комфортно і добре ніж у Борисюка, тому я ходила вже тільки до Забранського. Так що
Цитата Natalia ()
Звуть фахівця Забранський Владислав Володимирович. Робить масаж і мануальну терапію. Приймає вдома, Малиновський район, вулиця Богдана Хмельницького 49. Сеанс займає 40-45 хвилин.Його номери телефонів: 7010704, 0634887825, 0509935792, 0677844314.
 Якщо цікавить дитячий звертайтеся до Терземан Ірини 0950992618
рекомендую. Знаю, що коли він працював у 10-ій лікарні, то піднімав навіть лежачих хворих, плюс мені і моїм рідним теж дуже допоміг лікуванням.
 
Odessit Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Борисюк Борис Борисович збожеволів після того, як на нього вона пацієнтка написала заяву про домагання. Він зробив висновок, що це через йогу, яку він пропагував і став "християнином". Працювати став гірше, реально.

До нього зараз майже не потрапиш, він через своє божевілля в центрі своєму майже не з'являється. Замість нього приймає фахівець, який узагалі нічого не вміє. Був, не допомогло.
 
Irishka Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Так факт. Останні рази мені його лікування теж не допомагало. Плюс то він приймає, то ні. У нього дійсно якісь проблеми з головою!

Після нього потрапила до Владислава, якого тут рекомендують, мені сподобалося. Працює добре. Після курсу з 10 сеансів масажу і мануальної терапії забула про болі в спині, ось уже на рік. Тож теж рекомендую!
 
Ельза Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за відгуки та рекомендації. Шкода, що такий гарний фахівець пропав, мізками і роботою. Почитала відгуки в інтернеті й записалася до Владислава, якого рекомендували. Післязавтра до нього піду. Усім спасибі. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Мануальний терапевт Борисюк Борис Борисович Одеса (Мануальний терапевт Борисюк Борис Борисович Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: