Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Медична клініка Доктор Благо Плюс (Медична клініка Доктор Благо Плюс)
Медична клініка Доктор Благо Плюс
vades1 Повідомлення # 1
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Медична клініка Доктор Благо Плюс
Наркологічна клініка Доктор Благо Плюс


Крім того, що ця клініка мого товариша і просто порядної людини, я ще знаю, що ця наркологічна клініка врятувала безліч людей в Одесі.

Я сам не раз уже "відправляв" на лікування своїх знайомих із різними проблемами...

Одного знайомого врятували від ігроманії. Ігроманія - це найжахливіша з хвороб. Такий мій знайомий увесь свій вільний час проводив в ігровому інтернет-клубі, усім брехав, що в дівчини або поїхав по якихось справах, а сам був в інтернет-клубі й грався в різні ігри... Знаєте, це може навіть комусь здаватися смішним, але справді, це хвороба... Мій знайомий щонайменше через ніч бував в інтернет-клубі, що позначалося на його здоров'ї та загалом житті...

Я порекомендував його близьким звернутися в наркологічну клініку Доктор Благо Плюс... Довго змушували його пройти лікування і в кінцевому результаті вмовили...

Знайомого вилікували, тепер він і сам радіє і дякує мені за те, що я його рекомендував...

Якщо у Вас або у близьких є проблеми з наркологією, то рекомендую звертайтеся в Доктор Благо Плюс, Вам там допоможуть.
 
Metr Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
А випадково ніхто не знає - є там зараз вільні вакансії? Шукаю роботу в мед.сфері вже другий місяць.
 
ElenaS Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу висловити подяку чудовому лікарю Вадиму Йосиповичу, який врятував від наркоманії мою донечку. Я вважаю, що наркоманія - це справжня чума, що поглинає життя тисяч людей. Хто по дурості потрапляє в цю пастку, хто через молодість - але це справжня біда і біль бачити, як найрідніша людина гине на твоїх очах, а тим паче, якщо це дитина. Моїй доньці було 16 років, коли вона пристрастилася до наркотиків. Понад рік ми намагалися боротися з цією чумою самотужки, а потім звернулися в "Доктор Благо". Тут працюють справжні професіонали, так би мовити Лікарі з великої літери. Те, що моя дочка повернулася до нормального життя, я вважаю заслугою чудових лікарів.
 
Лайма Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
а які там ціни?
 
IrinaPet Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Хвилі адекватні.
Довелося звертатися, алкоголізм у чоловіка, результатом лікування задоволені. Чоловік у зав'язці вже 2 роки.
Головлікар клініки Юрій Довгий дуже грамотний фахівець, можу Вам рекомендувати!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Медична клініка Доктор Благо Плюс (Медична клініка Доктор Благо Плюс)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: