Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » відгуки про лікарів і клініки перевірених на особистому досв (відгуки про лікарів і клініки перевірених на особистому досв)
відгуки про лікарів і клініки перевірених на особистому досв
Ovid Повідомлення # 16
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
У листопаді 2017 при падінні з висоти на бетон я отримав травму - осколковий підвертельний перелом правої стегнової кістки. Госпіталізований у травматологічне відділення 11 лікарні. Наступного дня зробили УЗД судин, було виявлено тромб і мені довелося пройти курс лікування протягом тижня. Після повторного УЗД судинний хірург дав добро на операцію. Операцію проводили з епідуральним наркозом. Встановили пластину, через два тижні зняли шви і виписали. Місяць я ходив на милицях, потім поступово почав наступати на хвору ногу і наприкінці березня милиці залишив. 12 грудня 2018 року мені зробили повторну операції і видалили пластину. Все пройшло чудово, самопочуття відмінне. Я дуже вдячний лікарю Коржу Євгену Вікторовичу за його професіоналізм і за позитивний настрій.
 
gLADNES Повідомлення # 17
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім доброго дня! Хочу відписатися про кардіолога Бердник, зараз приймає в госпрозрахунковій поліклініці на Жуковського, 30. Неповажне, роздратоване, неуважне ставлення до пацієнта, і я б порушила питання про профпридатність. Були на прийомі 05.04.19. Перше - це під час двогодинного очікування прямо перед нами прийняли за знайомством лікаря, звісно, без прохання і вибачень (хоча ми не в державній клініці). При скаргах на підвищений тиск пацієнту навіть не озвучили результат вимірювання - просто не відповіла на запитання про показники, читали самі потім, у картці. Дуже складно вимовити "180/90", напевно.  Кардіограми не було зроблено, привезеної із собою кардіограми не було інтерпретовано, хоча на це була надія, і це дивно, тому що місто, з якого приїхав пацієнт, було названо "селом", тож, мабуть, варто було б "міському" лікареві перевірити результати дослідження "сільських" лікарів. Порадила не їсти оселедця й огірки, на запитання, що робити з тим, що цієї їжі давно немає в раціоні, сіль по мінімуму, а тиск не опускається, нічого не відповіла. Взагалі на всі запитання, якщо було незрозуміло, відповідала роздратовано, неохоче. Це був не прийом, а насмішка над особистістю хворої людини. На жаль, характер пацієнта не дозволив встати і піти після першої дивної відповіді, і забрати свої гроші за прийом.

НЕ рекомендую лікаря Бердник, яка приймає на Жуковського, 30 по середах і п'ятницях (на 05.04.19)
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » відгуки про лікарів і клініки перевірених на особистому досв (відгуки про лікарів і клініки перевірених на особистому досв)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: