Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Литвинова Тетяна Марківна Одеса відгуки (Литвинова Тетяна Марківна Одеса відгуки)
Литвинова Тетяна Марківна Одеса відгуки
Morisa Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Литвинова Тетяна Марківна Одеса відгуки


Пройшла курс лікування і призначень у Литвинової Тетяни Марківни, типу найкращої в Одесі, результат нуль! Просто нуль. Мінус 6500 гривень і нічого. Ніяких зрушень і навпаки набрала. Просидівши на її дієті, набрала 2 кг, коли прийшла на фінальний прийом почула, що вона не знає, що зі мною робити, і взагалі я не стандартний пацієнт. У когось був негативний досвід у Литвинової чи я дійсно нестандарт?
 
Zhanna Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж саме. Щоправда, у мене мінус 1 кілограм ваги і даремно викинуті гроші, чоловікові довго пояснювала, куди я витратила і чому немає результату. Литвинова також розвела руками і як Вам сказала, що я не стандарт.
 
KarinaMalina Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Марківна Литвинова, можливо, і гарний дієтолог, але поки сидиш на її дієті, коли за пів року повернулася до звичного раціону харчування, набрала на 10 кілограмів більше, ніж прийшла до неї. Не знаю, в кому проблема, але в мене серйозний набір ваги, щось треба робити. Організм ніби взагалі пішов у свій нерегульований політ.
 
Ксенія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж був негативний досвід у Литвинової Тетяни. Після її дієти був найсильніший збій у роботі організму і кишківника загалом, набір ваги і погане самопочуття. Звернулася до іншої лікарки дієтологині-нутриціологині і мені допомогли, пояснили помилки, які були з дієтою і чому пішов набір ваги. Найважливіше мені повністю пролікували кишечник, навчили правильно харчуватися. Тільки природні процеси організму, здорове і збалансоване харчування привело мене до моєї нормальної ваги. Без обрізань і дієт, мій раціон просто зробили корисним і правильним, а не замінили звичне харчування.
 
ВАЛЕHТИНА Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла комплекс від Литвинової, мінус 2 кг. Нікому не рекомендую. Просто викачування грошей з посмішкою на обличчі.
 
наталья Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Розкажіть про лікаря-дієтолога, який Вам допоміг. Як звуть? Де приймає? Як лікує? Вартість прийому? І залиште контактну інформацію. Буду дуже вдячна.
 
AlisaSila Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Начиталася негативу щодо Литвинової, Тетяна Марківна схоже перестала думати про пацієнтів і повністю переключилася на заробляння бабла.
 
Ксенія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікаря дієтолога-нутриціолога звуть Кузьмінова Катерина Валеріївна, приймає в клініці Доктор Благо Плюс на Дмитра Донського 2а/7. Призначає аналізи, будує схему лікування, коригує харчування один раз на 2 тижні, призначає програму фізичної перебудови і в цілому коригує спосіб життя. Нутриціологія передбачає побудову правильного і здорового харчування.  Курс лікування, побудова правильного харчування і все інше коштує 5000 гривень.
093153900 - Кузьмінова Катерина Валеріївна. Ще можу рекомендувати Решетник Катерину, яка грамотно складає меню для схуднення, на основі ваших вподобань і дисбалансу організму і виводить його на новий правильний рівень. Її контактний телефон 0636093278
 
АЛEНА Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Тетяна Марківна допомогла скинути вагу, потім, правда, я набрала на 5 кг більше, ніж було до дієти.
 
Gani Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходила лікування і в Литвинової Тетяни Марківни три роки тому, і в Кузьмінової Катерини Валеріївни рік тому, два різні підходи. Спочатку невдала дієта і зрив у Литвинової і повністю балансування харчування і лікування ШКТ у Кузьмінової.
Вартість лікування у Литвинової вища і зрив, ціна курсу у Кузьмінової нижча і вага в мінус і стабільна до сьогодні. Якось так.
 
KarinaMalina Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендацію, Кузьмінова Катерина Валеріївна дуже допомогла. Після Литвинової вже не особливо сподівалася, але -11 кг, вага стабільна.
 
Zhanna Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Сходила до Кузьмінової Катерини Валеріївни, почитавши тут відгуки, я задоволена результатами. Аналізи, контроль у динаміці перший місяць раз на тиждень, другий місяць раз на два тижні, третій і четвертий місяць раз на місяць. Щоразу контроль усіх параметрів, дієта писалася прямо при мені, за звичним мені харчуванням. Мій раціон збалансований і звичний, зроблений більш здоровим і корисним.
 
ЯHA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Даремно до Литвинової ходила, час і гроші на вітер.
 
Morisa Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, не одна я у Тетяни Марківни нестандарт. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Литвинова Тетяна Марківна Одеса відгуки (Литвинова Тетяна Марківна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: