Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Лаврова Тетяна Вікторівна Одеса відгуки (Лаврова Тетяна Вікторівна Одеса відгуки)
Лаврова Тетяна Вікторівна Одеса відгуки
Волкова Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Лаврова Тетяна Вікторівна Одеса відгуки


Добрий вечір! За рекомендацією знайомих звернулася до невролога Лаврової Т.В., дуже не сподобалася консультація. Скажіть хто звертався до неї, це кваліфікований лікар чи ні. Залиште свої відгуки.
 
Дарій Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую! По-перше - некваліфікована лікарка, по-друге - хамувата, по-третє - її лікування не дало позитивних результатів.
 
Анікін Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Такого жахливого лікаря я ще не бачила, навіть діагноз правильно не може поставити. Багато мудрує, а толку мало.
 
Дубровін Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Навіть не збиралася вникати в проблему, на результати аналізів кинула погляд для галочки і призначила лікування таблетками. Причину захворювання навіть не стала шукати. Підхід як у безкоштовній поліклініці! Пий пігулки і не вникай. За що такі гроші беруть - я не розумію. Нікому не раджу цього фахівця.
 
Aza Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Мої враження - негативні. Зарозуміле ставлення до пацієнта. Досить поверхневе опитування. Не склалося враження про вдумливе ставлення до пацієнта і його проблеми, бажання допомогти, що зазвичай очікуєш від лікаря. Адже приходиш до лікаря не просто так, значить щось сильно болить... Вважаю, що лікар не може ставитися до пацієнта, виходячи зі своїх особистих симпатій і антипатій. Більше на прийом до Лаврової Т.В.. не піду, та й вам не раджу.
 
Наїма Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Байдуже ставлення до пацієнта. Я не почула того, чого хотілося б почути. Тетяна Вікторівна поставилася до мене неуважно. Поспішала закінчити прийом. Я не згодна з її висновком і рекомендаціями. Сама до неї більше не піду і нікому не пораджу.  Ось буду шукати іншого лікаря.
 
Вешняков Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені розповіли те, що я вже знаю: "У вас сколіоз, а біль знімуть пігулки і мазь". Огляд був "галопом Європою", лікар слухала в пів вуха. За підсумками лікарка сама наплутала, що говорила: "Яка нога довша - ліва чи права". Хоча вони однакові, а різниця через криве положення таза (саме такий висновок у мене був). Вважаю, що прийом не може коштувати таких грошей - прописати собі мазь і болезаспокійливі я можу самостійно, тим паче, що живу з цим уже 14 років. Не рекомендую!
 
Chloe Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені 35 років. З 10 років живу зі сколіозом 2 ступеня. Звернувся через виниклий біль під лопаткою і в грудо-поперековому відділі, який не минав протягом 4-х днів. Прийом лікаря не сподобався, призначене лікування - болезаспокійливі, а лікування - нуль.
 
Звєрєва Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую лікаря! Прийшла з шумом у вусі до лікаря. Принесла із собою УЗД судин, на якому написано, що судини перетискаються в певному положенні голови. У підсумку лікар ставить діагноз, що "судини абсолютно ні до чого", це у вас м'язи шиї затиснуті. Я, звичайно ж, зраділа спочатку. Але в підсумку лікування не допомагало, з'явилося запаморочення з часом і нудота. Сама сходила зробила МРТ і підтвердилося, що проблеми із судинами все ж є. Лікуюся вже в іншого лікаря.
 
Lawrence Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Лаврової з горою симптомів і аналізів, вона навіть вникати не стала. Сказала, що неврологічних відхилень не бачить. Таким людям не повинно бути місця в медицині.
 
Alyonka1985 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахливо, не слухає пацієнта, тільки своє штовхає. Даремно час не втрачайте. Ми дуже розчарувалися, не очікували.
 
Волкова Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки, тепер зрозуміло що це за лікар!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Лаврова Тетяна Вікторівна Одеса відгуки (Лаврова Тетяна Вікторівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: