Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Смирнова Олена Володимирівна Одеса відгуки (Смирнова Олена Володимирівна Одеса відгуки)
Смирнова Олена Володимирівна Одеса відгуки
Клара Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Смирнова Олена Володимирівна Одеса відгуки


Дівчата, підкажіть, мені порадили обстежитися і спостерігати вагітність у Смирнової Олени Володимирівни, хто в неї спостерігався, залиште свій відгук.
 
Ніла Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Не люблю писати негативні відгуки, але хотіла б застерегти від цієї лікарки. Лікування призначила без обстеження, на "раз-два". Дуже неакуратна, забуває помити руки. Не рекомендую.
 
Розочка Повідомлення # 3
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 254
Репутація: 0
Статус: Offline
Смирнова - найбільш некомпетентний співробітник. Спостерігалася в неї через безпліддя. Витратила купу грошей на лікування, потім сказала, що потрібно робити ЕКЗ.  За порадою знайомих звернулася в клініку "Лікаріум" до Лихачової Л. Є., вона провела стимуляцію, у травні місяці - вагітність, у січні місяці 2020 року - чудова донечка. Дуже шкода не стільки грошей, скільки втраченого часу материнства, витрачених нервів, переживань і надій.
 
Ірида Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 157
Репутація: 0
Статус: Offline
Направили мене до неї, як до лікаря-ендокринолога. За весь час прийому сказала лише кілька речень. Під час обстеження з такою силою вставляла мені дзеркало, що до вечора пішла кровотеча, і кровоточило ще дня 2. Більше до неї ні кроку! Порадили Лихачову, навіть порівнювати страшно. Лариса Євгенівна, лікарка від Бога, яка всіма силами намагається допомогти.
 
Яринка Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Я всім рекомендувала б уникати цього "лікаря" і всіма правдами і неправдами не потрапляти до неї на прийом! А всім тим, хто вважає, що головне - це професійні якості, а не людське ставлення до людей, хотілося б нагадати, що є дуже багато хороших лікарів, які і лікують чудово, і, водночас, не ставляться до тебе як до шматка незрозуміло чого... Можу навіть навести приклад в особі Олега Ізбаша, до якої йдеш на прийом як на свято.
 
Агата Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
Коротше, сходила на прийом до Смирнової О.В. даремно, нічого нового від неї не дізналася, тільки знову засмутилася, наревелася, марна трата грошей! Як про неї говорили, що вона робить усе можливе, щоб жінка сама завагітніла, мабуть - це не мій випадок!
 
Калерія Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 155
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно знайома з цим лікарем. Жодного разу не долікувалася в неї до кінця. Усі її косяки виправляла Лихачова.
 
Огнеса Повідомлення # 8
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була на прийомі, було дуже болісно.  Не взяла потрібні аналізи, не поставила діагнозу, виписала дорогі ліки, лікуватися не зрозуміло від чого. Як її взагалі тримають?
 
Архідея Повідомлення # 9
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Смирнова - це не лікар. Це кошмар. У роботі дуже груба, повний нуль. Не фахівець. Виписує ліки навмання, не роблячи жодних аналізів - навіщо, можна і так поставити діагноз.  Нікому не рекомендую такого "лікаря". Зараз спостерігаюся по вагітності в Ізбаш О.І. - не лікар, а казка - розповість, заспокоїть, порадить. Олега Івановича можу рекомендувати, грамотний фахівець.
 
Регіна Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати контакти Лихачової?
 
Агата Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 164
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - за цими телефонами можна записатися на прийом до Лариси Євгенівни.
0634975942 - це особистий номер лікарки Ліхачової.
 
Машуня Повідомлення # 12
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше потрапила на прийом до Смирнової. Хамське ставлення, а найголовніше, не подивившись аналізи і не призначивши УЗД, поставила діагноз викидень! Звернулася до Ізбаша Олега Івановича, зараз на 7 місяці. Дівчата, бережіть себе і звертайтеся до Олега Івановича 0674806462.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Смирнова Олена Володимирівна Одеса відгуки (Смирнова Олена Володимирівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: