Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Стежковий Віктор Васильович Одеса відгуки (Стежковий Віктор Васильович Одеса відгуки)
Стежковий Віктор Васильович Одеса відгуки
Андреа Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Стежковий Віктор Васильович Одеса відгуки


Хочу почути відгуки про Стежкова Віктора Васильовича.  Рекомендуєте до нього звертатися?
 
Гіла Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Буде оперувати всіх, хто до нього прийде. Про лікування медикаментозне не думає. Не рекомендую!
 
Антонія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
За відчуттями, що цей лікар не вищої категорії. Або в нього просто професійне вигорання. Ставлення до роботи поверхневе. Краще раджу звернутися до Лихачової Л.Є. - хороша лікарка, немає зайвих аналізів, діагнози правильні, не вигадані і відповідні, правильно підібране лікування.
 
Іраіда50 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до негативних відгуків.  Це жахливо! Мало того, що він нахамив мені під час спілкування, він ще й толком не вміє працювати лазером! Велике питання як він отримав на всі ліцензії та дипломи... Приватна лавочка і не більше! Якщо хочете отримати моральний і фізичний дискомофрт - то можете сходити, а так раджу відвідати Ізбаша Олега - грамотний лікар і завжди допоможе.
 
ІринаКазакова Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до нижчевикладених негативних відгуків про повний пофігізм і неуважність цього лікаря. Не змогла побачити його компетенції, на жаль, за якою йшла, начитавшись відгуків і наслухавшись рекомендацій. За такі гроші отримати мовчання і "зайнятість" лікаря без будь-яких роз'яснень - не рекомендую.  Сходіть краще до Ізбаш О.І. і отримаєте грамотну консультацію та рекомендації до лікування.
 
Вишенька Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Стежкового Віктора Васильовича мені порадили, як супер-розумного лікаря-гінеколога. Спостерігалася в нього цілий рік. Що мені не сподобалося: було призначено стимуляцію овуляції, притому що прохідність труб не обстежували. Цього лікаря не можу рекомендувати!
 
Alyonka Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Нагрубив, нахамив, розповів, скільки дітей я повинна була мати до свого віку. Призначив операцію відразу, без обстеження і виявлення причин. Після відвідин цього лікаря записалася до Лихачової Лариси Євгенівни, вона і допомогла мені вилікуватися і це все без операцій.
 
Іполіта Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Скажіть, де приймає Лариса Євгенівна?
 
Антонія Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 160
Репутація: 0
Статус: Offline
Лариса Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі 60. Особистий телефон - 0634975942.
 
Кирила Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон Олега Ізбаша?
 
ІринаКазакова Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Тримайте 0674806462 і обов'язково звертайтеся він хороший лікар.
 
АліNa Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Витратила купу грошей, часу, а результату немає.  Казав здавати багато непотрібних аналізів. А на перший погляд посміхається і розмовляє мило. Не рекомендую!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Стежковий Віктор Васильович Одеса відгуки (Стежковий Віктор Васильович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: