Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Свистунова Олександра Віталіївна Одеса відгуки (Свистунова Олександра Віталіївна Одеса відгуки)
Свистунова Олександра Віталіївна Одеса відгуки
Стася Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Свистунова Олександра Віталіївна Одеса відгуки


Дівчата, підкажіть чи варто звертатися до Свистунової Олександри Віталіївни для ведення вагітності?  Хто у неї спостерігався поділіться враженням про лікаря?
 
Краля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар байдужий і хамська манера спілкування, та ще й із вагітними. Не рекомендую!
 
Еда Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла до Олександри Віталіївни з метою планування вагітності (28 років, а вагітність не настає, є міжменструальні кровотечі). Оглянула за півхвилини, каже, все добре. "Пий вітаміни". Через півроку прийшла до Лихачової Л.Є., та одразу взяли аналізи, кольпоскопію, виявилося, запущений хронічний запальний процес.  Лариса Євгенівна дуже здивувалася, що в мене навіть мазок не взяли. Навіщо ж говорити людині, що все добре, без жодних аналізів?
 
Горбунова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж не подобається ця лікарка, весь час одне й теж виписує в лікуванні вже 2 роки, а толку немає. Пішла до Лихачової одразу здала всі аналізи й одразу знайшли причину. А вона мені все говорила: "Пий вітамінки, вигулюй чоловіка частіше", - гуляємо і п'ємо вітамінки вже 2 роки! Толку немає!
 
Агнеса Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Жахлива лікарка, три роки вела мою доньку і говорила, що все добре. Їй уже 28, хоче дитину. У Свистунової одна відповідь: "Намагайтеся". Я звернулася з дочкою до Лихачової, Лариса Євгенівна взяла аналізи і провела діагностику, виявилося - непрохідність труб і на яєчнику величезна кіста. Тепер лікуємося у Лариси Євгенівни!
 
Irada Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходила досить довгий час на консультацію до Олександри Віталіївни. Ніколи сумнівів у професіоналізмі не виникало. Безумовно довіряла. Ходила на регулярні огляди. Пізніше звернулася з проблемою відсутності овуляції і з тим, що не виходило завагітніти тривалий термін. Була призначена гормональна терапія на тривалий термін (6 місяців і більше) без контролю. Коли через 6 місяців прийшла і сказала, що не вийшло завагітніти знову, мені сказали, що, найімовірніше, необхідно буде робити продування маткових труб... Вийшла від лікаря вся в сльозах... Але я не знала, що на той момент у мене вже було 5 тижнів вагітності. Усю вагітність спостерігалася в Ізбаш О.І.. і дуже йому вдячна!
 
Феліція Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Огидно. Яскравий приклад невідповідності звань і посад з реальними знаннями і компетентністю. Були у цієї лікарки на прийомі, наговорила мені всякої гидоти, вже вирішила, що пора в труну лягати. Пішла вся в сльозах.  Вирішила, що не здамся, звернулася до Лихачової. Зовсім інший результат. Зараз уже все добре. Будь ласка, тричі подумайте, чи варто звертатися до цього лікаря.
 
Цукерка Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дайте, будь ласка, контакти лікарки Ліхачової?
 
Агнеса Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
0634975942 - гінеколог Лихачова.
 
ЛейлаКо Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Не побачила дисплазію шийки матки, не запропонувала жодних аналізів здати. Ставилася безвідповідально до свого пацієнта. У підсумку мені робили конізацію. Якби лікарка помітила вчасно і запропонувала аналізи та обстеження, я не зіткнулася б із таким діагнозом. Потрапивши на прийом до Ізбаша О.І., отримала повне обстеження і невтішний діагноз, але саме Олег Іванович уберіг мене від розвитку раку шийки матки.  Свистунову не раджу.
 
Астра1979 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходила до Олександри Віталіївни понад рік, мою проблему не вирішила, конкретного лікування так і не було. Призначала аналіз, який прийшов із невірними результатами, у підсумку втрачений час і гроші. Зараз спостерігаюся в Ізбаша, там виявили запалення, призначили лікування. Кому потрібно залишаю його контактний номер 0674806462.
 
Неоніла Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Не рекомендую лікаря Свистунову, може, вона лікарка і компетентна, але з таким ставленням я піду краще до Лихачової!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Свистунова Олександра Віталіївна Одеса відгуки (Свистунова Олександра Віталіївна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: