Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Геворкян Марія Михайлівна Одеса відгуки (Геворкян Марія Михайлівна Одеса відгуки)
Геворкян Марія Михайлівна Одеса відгуки
Калі Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Геворкян Марія Михайлівна Одеса відгуки


Мені порадили проконсультуватися з Геворкян Марією Михайлівною, не можу завагітніти, в районній поліклініці, патологій ніяких не знайшли.
 
Ілена Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у неї два роки, ніякого ефекту. Дорогі ліки, лікування вона призначила, а ефекту ніякого. Ставлення до пацієнта жахливе, дивиться спідлоба. У грудні вирішила змінити лікаря і пішла до Лихачової і дуже рада цьому, ставлення супер. Сьогодні березень - і немає більше цієї хвороби, без всяких препаратів. Нікому не раджу Геворкян.
 
Данна Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
У грудні місяці ходила на прийом до акушер-гінеколога Геворкян М.М.. Такої жахливої поведінки і хамства від лікаря, я бачила перший раз. Не раджу її відвідувати.
 
Аврелія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені не сподобалася, неуважна і грубувата, може, як фахівець і хороший, але бажання йти до неї знову немає.
 
Іона Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була у багатьох лікарів, але такого порожнього лікаря ще не зустрічала за своє життя. З прийому я вийшла ні з чим. 30 хвилин порожнечі. Даремно витрачено час і гроші.
 
Levitskaya9 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно байдужа, груба, гордовита дама. Спостерігалася у неї з 15 тижня вагітності. У перший же прийом довела до сліз, нагрубила, і решту прийомів розмовляла так, ніби я їй щось винна була. Перевелася до Лихачової і не шкодую!
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька перенесла інфекцію під час вагітності і втратила б дитину, якби ми вчасно не звернулися до Лихачової Л.Є.. Низький професійний рівень, порушення лікарської етики - не найгірші якості лікаря Геворкян М.М.. Найстрашніше - повна байдужість до пацієнтів.
 
Anni1 Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 203
Репутація: 0
Статус: Offline
Огидне ставлення було особисто до мене, я з іншого міста приїхала по консультацію, абсолютно не отримала жодної допомоги, тільки неповага на всі мої запитання. Загалом, була у неї два рази і обидва рази враження справила негативне.
 
Barbara0 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Як гінеколога Марію Михайлівну рекомендувати не можу, не сподобалося ставлення до проблеми: любить все, по суті, нагнітати і посилювати. Після кількох разів звернулася до Ізбаша О.І. із зовсім іншим поглядом і ставленням до проблеми.  Зараз у нього і спостерігаюся. Конкретно Геворкян не рекомендую.
 
tartanya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Може у когось зберігся телефон Лихачової Л.Є.?
 
ЗлатаЗ Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 147
Репутація: 0
Статус: Offline
0634975942 - Лихачова Лариса Євгенівна.
 
Ніна22 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Двічі стимулювала мені овуляцію без належних аналізів, все пішло тільки на шкоду і тепер доводиться пожинати плоди такого "лікування". Не рекомендую Геворкян М.М. Зараз лікуюся в Ізбаша О.І. овуляцію відновили, чекаємо результатів. Грамотний гінеколог, не соромно порекомендувати, ось його контакт 0674806462
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Геворкян Марія Михайлівна Одеса відгуки (Геворкян Марія Михайлівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: