Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Васильєва Катерина Ігорівна Одеса відгуки (Васильєва Катерина Ігорівна Одеса відгуки)
Васильєва Катерина Ігорівна Одеса відгуки
Екаttерина Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Васильєва Катерина Ігорівна Одеса відгуки


Дівчата, підкажіть, чи варто йти лікуватися до Васильєвої Катерини Ігорівни, гормональний збій, не можу завагітніти, вже стількох пройшла, все не виходить.
 
Брітні Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар чуйний і грамотний, але в стандартних випадках. Якщо у вас серйозніші проблеми, краще до неї не звертатися. Втратите час і гроші! На жаль, випробували на собі! Краще йдіть до Лихачової, на мій погляд це найкращий гінеколог-ендокринолог.
 
РозанаУВ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Васильєвої О.І. Суцільне викачування грошей на непотрібне обстеження. Заплативши пристойну суму грошей за множинні аналізи і процедури, діагнозу і лікування не отримала. У процесі обстеження сказала, що у мене міома матки. Щоб уникнути операції і розростання міоми, потрібно було провести процедуру з гормональним препаратом.  На наступний прийом я не пішла. Пішла до Лихачової Л.Є., а потім до Ізбаша О.І. Ніякої міоми не виявили.
 
Каміла145 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
З мене Катерина Ігорівна зібрала все що можна, навіть ті аналізи, які взагалі не потрібні. Пацієнт для неї - гаманець. Збиралася відправляти на операцію. Добре, що мені порадили проконсультуватися з грамотним гінекологом Ліхачовою Л.Є.. Нічого подібного і в помині не було.
 
Ляда Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Нікому не рекомендую цього лікаря.  Планувала вагітність. Звернулися без проблем, але нам їх знайшли. У підсумку півроку лікування, "посадила" шлунок та імунітет... Тупе висмоктування грошей, та ще й зі шкодою для здоров'я. Після курсу її "лікування", коли вона "дозволила" нам із чоловіком "планувати" дитину, я почала хворіти всілякими неприємними болячками на кшталт алергічних реакцій на все підряд, на застудні захворювання тощо. І тільки через півроку, після того, як "відпочила" від її лікування, ми змогли дійсно щось планувати... Вагітність, слава Богу, настала. Але це не завдяки Васильєвій, а всупереч їй!
 
Христина20 Повідомлення # 6
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла з молочницею до лікаря Васильєвої, пішла з її словами, що в мене немає овуляцій і народити я навряд чи зможу. Нещасну молочницю лікувала півроку в неї. Змінила лікаря на Ізбаша О.І.. і вилікувалася за місяць. Олег Іванович був у шоці від кількості моїх непотрібних аналізів.
 
Mila26 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже хороший лікар Ізбаш О.І., спостерігаюся у неї вже давно. Готувалися з ним до вагітності, потім спостерігалася у нього після вагітності. Зараз з будь-якого питання до нього. Завжди все зрозуміло пояснить, призначить грамотне лікування. Залишаю його контактний номер 0674806462
 
РозанаУВ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважна і грамотна лікарка Ліхачова. Спостерігала мою дуже складну вагітність і з її допомогою я виносила свою лапочку доньку.
 
Alevtina Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала Катерину Ігорівну з метою пролікуватися і завагітніти. Призначила купу аналізів. Усі здала, виявилося мало для визначення діагнозу. Далі здала розгорнуті аналізи, знову не отримавши чіткої відповіді, що ж мені заважає завагітніти. Було відчуття розводу на аналізи. А врешті-решт вона дуже грубо натякнула: "Нічого було спати по молодості з усіма підряд". Нікому не пораджу цього лікаря! Краще одразу звертатися до Лихачової (шкода що пізно порадили), вона вам грамотно поставить діагноз і призначить адекватне лікування, без непотрібних купи аналізів!
 
Есфір Повідомлення # 10
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна дізнатися телефон клініки, де приймає гінеколог Лихачова?
 
Брітні Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88 - клініка Лікаріум.
 
Мартаа Повідомлення # 12
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 176
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не рекомендую цього лікаря, дуже погане враження від прийомів, була надія, що допоможе, але на жаль....  Катерина Ігорівна виявилася некваліфікованим фахівцем!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Васильєва Катерина Ігорівна Одеса відгуки (Васильєва Катерина Ігорівна Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: