Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Тендіт Ігор Павлович Одеса відгуки (Тендіт Ігор Павлович Одеса відгуки)
Тендіт Ігор Павлович Одеса відгуки
максик Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Тендіт Ігор Павлович Одеса відгуки


Підкажіть хтось відвідував невролога Тендіта Ігоря Павловича, яке у вас склалося враження про цього лікаря.  Рекомендуєте його відвідувати?
 
валентинка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Спеціаліст так собі, але дуже залежний від стану кишені пацієнта. Не очікуйте людського ставлення, як то кажуть "Нічого особистого - тільки бізнес". Витончене хамство і фамільярність в обгортці самозамилування.  Мені він не сподобався!
 
Тихон2020 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, в Одесі є фахівці вже точно не гірші - це неврологи Патрашку і Калюжна.  Мені пощастило і я знайшов в особі Катерини Вікторівни Патрашку свого лікаря. Трошки "спіткнувся" на Тендіті, але Катерина Вікторівна змогла все виправити.
 
Poplavskaya Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Прийшла із судомами, не допоміг, відіслав до психіатра. Дякую неврологу Калюжній, поставив на ноги.
 
Романов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибачте мене, ну 1000 грн за прийом - щоб подивитися, ну це вже зовсім занадто.
 
Фіма Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
На прийомі у Тендіта у мене склалося таке враження, що я знаю більше, ніж лікар. Не сподобалася мені ця лікарка.  За наполяганням дружини звернувся до Патрашка О.В. і ставлення інше, і діагноз правильний, і лікування ефективне.
 
Давід Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не знаю, як він лікує інших, мене він лікував огидно. Лікування не допомогло, діагноз був поставлений неправильно.  Після лікування у лікаря Тендіта довелося лікувати у Калюжної Т.Є., яка змогла правильно діагностувати моє захворювання і вилікувати його.
 
Аркадій1997 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Виписав мені препарати від яких у мене почалася алергія. Не рекомендую, навіть не спробував перевірити на сумісність.
 
Володимир23 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Діагноз було поставлено поверхневий, багато зі скарг було просто проігноровано. Лікування тільки для зняття симптомів, а в самій суті проблеми навіть і бажання у лікаря розбиратися не було. Довелося міняти лікаря, на Патрашку О.В.- це справді кваліфікований фахівець.
 
Іванова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете дати телефон Патрашку О.В. і Калюжної Т.Є., хочу проконсультуватися з обома, у мене дуже спірний діагноз.
 
Тихон2020 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Патрашку Катерина Вікторівна - 380934815955, приймає в поліклініці на Болгарській.
 
Давід Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Калюжна Тетяна Євгенівна приймає в клініці "Лікаріум" на Французькому бульварі. Записатися можна за телефонами - 094-917-34-22, 709-34-22, 094-917-34-88, 709-34-88.
 
максик Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Вдячний усім за рекомендації. Тему можна закривати.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Відгуки про лікарів, клініки та медичні центри в Одесі » Тендіт Ігор Павлович Одеса відгуки (Тендіт Ігор Павлович Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: