Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди? (Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди?)
Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди?
yarotskiy2012 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: -1
Статус: Offline
Як відбілити зуби й не завдати їм шкоди?
відбілювання зубів на дому. відбілювання зубів у домашніх умовах


Рецепт відбілювання та лікування зубів за Неумивакіним.

Він допомагає практично за будь-яких захворювань ясен, і при цьому майже миттєво відбілює зуби, розчиняє камінь і заліковує маленькі ранки в роті.
від пародонтозу, запалення ясен, від чорноти біля коріння зубів, від зубного каменю і будь-якого хворобливого стану в роті, а також від поганого запаху з рота

Потрібно зробити просту пасту: в 0,5 ч. л. питної соди додати 10-20 крапель перекису водню (аптечного) і кілька крапель лимона. Паста готова!

Як застосовувати:
Ваткою вмочуємо в пасту, і натираємо зуби і ясна зовні і зсередини цією пастою. Лимон нейтралізує соду і надає свіжості, сода очищає зуби від нальоту, а перекис дезінфікує і відбілює.

Після такого чищення я почуваюся королевою: зуби настільки чисті, що блищать, наче перли, а легкий запах лимону додає радісного настрою.

Можна профілактично полоскати рот розчином перекису водню:
1-3 ч. л. перекису на 50 мл теплої води за всіх хворобливих станів у роті.
Але це несмачно!
Але це дуже корисно... тоді ефект відбілювання зубів закріплюється, і вони залишаються білими, навіть якщо ви вже не чистите їх ваткою. Але для закріплення відбілювального ефекту - робити це треба РЕГУЛЯРНО!

Ще, тим, хто вирішить чистити зуби пастою "по-Неумивакіну", раджу запам'ятати - після чищення зубів 15 хвилин нічим не полоскати, нічого не їсти і не пити. Я ваткою витираю соду, що залишилася на зубах, витираю сухою ваткою язик, а потім все "збираю" слиною і випльовую. Зовнішньо ж губи і навколо них я змиваю водою. Ось, мабуть, і все.
 
lisa Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже десь чула про цей метод, але не записала... Треба буде записати і на собі коханій перевірити!

Спасибі, мене і, напевно, багатьох хвилює інформація, як відбілити зуби без шкоди або вдома...

Ще раз дякую!
 
Olivka Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Є приємніші й безпечніші способи, наприклад, хороша брендова паста. Беремо рокс кисневе відбілювання. Вона відбілює так само киснем, тільки всі дозування точно розраховані, смак приємний і містить інші корисні компоненти - для профілактики карієсу тощо.
 
doc555 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Є швидке рішення

на сайті fun.od

два види гелю: відбілювальний засіб і активний компонент, підсвічування і капи;
 
Владислава Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я теж хочу відбілити давно (але домашні засоби страшно... мені порадили насадки відбілювальні для електричної щітки med-magazin, як думаєте?
 
olga20 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
WhiteLight реклама хороша, користі немає, викид грошей, цікаво її хтось ще купує.Домашній метод мене бентежить, перекис водню, можна все спалити. Чим чистити зуби питання, як йшлося вище, купіть "брендову пасту", а яку в більшість паст для відбілювання зубів входить фтор або його
сполуки, і він не відбілює зуби, а проступають білі плями, з плином
часу (звісно не рік чи не два), плями стають жовтими і тоді вихід один - надягати коронки.
Всі хочуть мати сліпучу білу посмішку, але якою пастою користуватися.
 
lialansnap Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж задавалася цим питанням свого часу. Пробувала і содою вибілювати, і вугіллям активованим. Енергійно терла свої зуби, але результату не було. Тоді я ще не знала, що білосніжну усмішку як у рекламі отримати дано не всім. Існують, безумовно, особливі препарати, що відбілюють зуби. Але про їхню ефективність потрібно спочатку ретельно вивчити рекомендації. І взагалі було б не погано ознайомитися з властивостями емалі, перш ніж піддавати її впливу.
 
Hasb Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що таким потрібно займатися у професіоналів, я відвідую клініку "Оксфорд Медікал", там відбілюють за допомогою апарату закордонного, не пам'ятаю назву, але дуже сильно, і тримається ефект кілька років.
 
Stasyan Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
мені теж здається, що самому краще не експериментувати.
 
Kashpo Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
я іноді досипаю соду в зубну пасту і відмінно відбілюю. Раз на місяць це роблю приблизно
 
IriSSSka Повідомлення # 11
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Я не знаю таких способів, все шкодить.
 
Светик1 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, звісно, все шкодить. Але є більш безпечні методи відбілювання.
Найкращий зараз це відбілювання zoom 3. 
Я собі робила й абсолютно всім задоволена. Ефект приголомшливий.
 
redkaya1979 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви думаєте про відбілювання зубів, то раджу почитати спеціалізований сайт про це.
 
YaraOlga Повідомлення # 14
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Взагалі ж деяким не можна, мені, припустімо, заборонено, оскільки емаль дуже слабка, тож на це теж варто звернути увагу. Мені особисто достатньо буде хорошої пасти, з відбілювальним ефектом.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Краса » Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди? (Як відбілити зуби і не завдати їм шкоди?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: