Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Медицина в Одесі » Аденома (Аденома)
Аденома
romero Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас у поліклініці мені поставили аденому і кажуть потрібна операція. Я чув про клініку oxford-med.com.ua де таку хворобу лікують без хірургічного втручання. Хто знає на скільки це реально? І чи варто туди звертатися?
 
Розумничка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата romero ()
У нас у поліклініці мені поставили аденому і кажуть потрібна операція. Я чув про клініку oxford-med.com.ua де таку хворобу лікують без хірургічного втручання. Хто знає на скільки це реально? І чи варто туди звертатися?
Про "Оксфорд Медікал" - з питань гінекології подруга розповідала, що не дуже... Каже, що краще за обласну немає. Думаю, і з урології також саме...
 
romero Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодні був в Оксфорді на огляді і справді, як мені пояснили, в моєму випадку можна пролікувати без хірургічних маніпуляцій. Не можу говорити за рівень гінекології там, але якщо лікарі такого ж рівня як і в урологічному відділенні то рекомендую звертатися. Бо настільки детально і чітко мені ще не пояснювали причини і наслідки мого діагнозу і типу лікування, яке буде проводиться і чому.  За дієвість лікування поки не можу нічого сказати, але в недалекому майбутньому відпишуся, можливо буде комусь цікаво.
 
Timoshka Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлячись який ступінь, можна і без операції обійтися. У нашому випадку операція так само не знадобилася, вчасно звернулися. І з лікарем пощастило Гапєєвим Олександром Івановичем, який не радикально відразу оперувати хотів, як інші, а готовий саме лікувати. Раді знайомству і тому, який підхід у нього. Чудово, що є такі лікарі, завдяки яким можна не боятися таких проблем. Усім здоров'я!
 
Flipper Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
до чого тут ваше житло?
 
Malboro Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
На перших стадіях аденома лікується безопераційно, якщо вам вчасно діагностували аденому. Моєму чоловікові виявили аденому в першому ступені, коли він проходив профілактичний огляд у клініці Меділенд, доктор Дудник Михайло Володимирович провів йому узд простати, так і зміг визначити, що є місце цій проблемі. Але найголовніше, що вчасно діагностували!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Медицина в Одесі » Аденома (Аденома)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: