Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Медицина в Одесі » Гінікологія (Шукаю хорошого лікуючого лікаря)
Гінікологія
Вікаод Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу знайти хорошого лікаря гінеколога в Одесі.
Чула хороші відгуки про Смаглій Ірину Станіславівну яка в ЖК на Варненській.
 
Svetik23 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Жіноче здоров'я - запорука жіночої краси. Я ходжу в клініку mozart . По-перше: запис до лікаря, гінеколога - по телефону. Це означає: прощавай виснажливі черги, і нестерпні нервові люди з постійним обуренням, що їм щось не подобається або їх погано обслужили. По-друге: все - в режимі конфіденційності та стерильності. Як на мене це найголовніше. Здоров'я, перш за все, на мій погляд. Удачі Вам.
 
Umka25 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Зі святом Вас усіх! Мені теж подобається клініка mozart. Все чистенько, все в бахілах, халатах, лікарі ввічливі, ставляться до тебе як до рідної доньки, сестри, мами, загалом, ні черг, ні шуму, тихо і спокійно, мені подобається, я задоволена!
 
Kraub Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікарів, на жаль, не знаю, але знаю, де можна препарати купити дешевше (є всі сертифікати). Посилання в підписі.
 
sakura Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгукніться, будь ласка, про фахівця Гнатенко Ольгу Володимирівну (гінеколог-еднокринолог)
 
Тіра Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата sakura ()
Відгукніться, будь ласка, про фахівця Гнатенко Ольгу Володимирівну (гінеколог-еднокринолог)
Гнатенко Ольга Володимирівна любить впарювати бади. Якщо немає куди викинути гроші, звертайтеся.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Медицина в Одесі » Гінікологія (Шукаю хорошого лікуючого лікаря)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: