Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спортивні магазини » Спортивні магазини в Одесі (Спортивні магазини Одеси)
Спортивні магазини в Одесі
Posterok Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Спортивні магазини Одеси


Які Ви порекомендуєте спортивні магазини в Одесі?!

Ціни в багатьох занадто завищені, відповідно хочеться подешевше...

Який спортивний магазин в Одесі порекомендуєте?!
 
ptitsa751 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Бруси (семні) Одеса
ширина60см довжина 60 см
Допустима вага користувача 150кг 
ціна 320 грн
тел 0937414843
 
manysha Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий вечір! Я ось нещодавно купувала собі маску для плавання intersportmarke. Мені сподобалося.
 
Nasar Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Я останнім часом усе через ОЛХ беру. Ось і цього разу взяв племіннику через нього парочку хокейного приладдя задешево на olx.ua - думаю малий буде задоволений. Як і я, що швидко знайшов))
 
DomSporta Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю непоганий магазин Дім спорту. Знаходиться правда в Києві, але доставка є.
 
Max1m Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю інет-магазин, у якому часто купую спортивне харчування, кому цікава ця тема можете подивитися megamuscle
 
gregi34 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені друг порадив, я собі амінокислоти брав тут - Sport Food, може щось для себе знайдете
 
TheRoad Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зараз впритул став займатися спортом, гойдатися в тренажерці, після зимової "сплячки", хочу почати бігати вранці, щоб привести себе в форму. Загорівся купити спортивний годинник, щоб тренування проходили більш плідно, пригледів модель Motorola Motoactiv GPS Sports Watch ка але ще точно не визначився. Хтось користувався такими? Наскільки вони функціональні?
 
Marysya Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дивлячись що цікавить. Якщо обладнання - його краще брати б/в з рук. ІМХО в магазинах занадто дорого. Харчування можна пошукати в інтернеті. Ми чоловікові замовляємо тут rozetka
Але треба точно знати, що необхідно. У магазинах я особисто тепер купую тільки недорогі спортивні аксесуари.
 
artem_artem Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день. Сам займаюся спортом. Якщо комусь знадобиться хороший лікар, що спеціалізується на спортивній травмі, то можу порадити свого лікаря.
Дуже хороший фахівець. Працює в Клініці мед. університету на Тінистій
 
Katia123 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі давно шукала цікаві спорт магазини
 
Umka25 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводжу покупки в спортмастері! І тільки коли у них акції та знижки.А то там дорого буває.
 
Gebesht Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
З одеських спортивних магазинів, які ще тільки нещодавно стали відомі й вийшли на ринок, можу відзначити sportmir.com, де досить таки гарний асортимент і приємні як для міста ціни. Купували там велотренажер і різні штуки по дрібниці типу турніка і гантель і задоволені як обслуговуванням так і товаром, який купили. Та ще й знижку отримали, взагалі кльово.
 
sergeykitov Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Минулого тижня замовляв собі ролики в інтернет-магазині Спортмаркет 
Швидко доставили, ціни нормальні, багато різних спортивних товарів, думаю, багатьом підійде
 
zhenyabrus Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановні друзі!

Усі, хто займається боксом або записав до секції боксу своїх дітей, знає, що товари для цього благородного виду спорту коштують чимало. А потрібно їх багато, причому деякі предмети є продуктом високотехнологічного процесу виробництва. Особливо важко з інвентарем і спеціальними пристосуваннями початківцям-боксерам і батькам майбутніх зірок спорту. Але не біда, наш інтернет-магазин sportmag-msk. ru/ пропонує великий вибір товарів для боксу, серед яких можна без зусиль знайти те, що відповідає вашому уявленню про співвідношення і ціни, і якості. І нехай поки брендові речі вам не по кишені, у нас можна придбати якісний інвентар і спортивну форму менш іменитих фірм, але також дуже хорошої якості. Менеджери інтернет-магазину sportmag-msk. ru обов'язково допоможуть підібрати найкращу за ціною і якістю пропозицію для кожного покупця.

У нас діє також гнучка система знижок і приємна система накопичувальної знижки. Кожен день якийсь один товар розігрується серед користувачів, які пройшли реєстрацію.
 
Одеський форум » СПОРТИВНИЙ ФОРУМ ОДЕСИ » Спортивні магазини » Спортивні магазини в Одесі (Спортивні магазини Одеси)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: