Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Одеські виші » Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди? (Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди?)
Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди?
Порох Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди? Де буде найдешевше і реальніше вступити?
 
Senesy Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, що багато хто в Польщу дітей відправляє. Там і з мовою легше, на нашу трохи схожа.
 
Порох Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Senesy ()
Знаю, що багато хто в Польщу дітей відправляє. Там і з мовою легше, на нашу трохи схожа.
Тому й хочу саме Польщу, бо там із мовою дитині буде легше.
 
Тимохіна Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Порох ()
Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди? Де буде найдешевше і реальніше вступити?
За нинішньої ситуації в системі освіти це дуже правильне рішення. А якщо ще врахувати, що 70% випускників після отримання диплома виявляються безробітними, то тут взагалі нема про що думати. Варіантів маса - Польща, Канада, Німеччина, Швейцарія, Велика Британія. У мене син у Швейцарії вже на третьому курсі, відправила за цією програмою https://world-study.ua/education/switzerland/ . Вибрали Швейцарію, бо там у нас родичі, і він у них живе. А так відправили б його в Польщу, там найдешевше вчитися.
 
Іванов_ Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу сина відправити вчитися за кордон, але, боюся, грошей на це не вистачить. Сподіваюся, він буде вчитися добре...
 
Gennadi Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дороге навчання за кордоном - це стереотип. Адже вартість навчання залежить тільки від того, яка у ВНЗ назва, і яка історія. Ми торік звернулися до The academic advisor, вони нам підшукали навчання для доньки за нашими можливостями. Прочитайте детальніше про них, і ви переконаєтеся, що недорога освіта за кордоном - це реально.
 
Ternowski Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У країнах Європейського союзу вища освіта в державних університетах для громадян України повністю БЕЗКОШТОВНА:

оформляєте дитині 18-річного віку і старше за один тиждень статус біженця, дитина безоплатно навчається на вищих мовних курсах, а за 1 рік без іспитів вступає до старовинного престижного університету і безоплатно навчається, одержуючи від держави, що прийняла, житло і мінімальний прожитковий мінімум.

не треба плутати Євросоюз з Англією і зі США
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Одеські виші » Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди? (Хочу відправити вчитися сина за кордон: порадьте куди?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: