Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Happy Time відгуки (Приватний дитячий садок Happy Time відгуки)
Приватний дитячий садок Happy Time відгуки
Алія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Приватний дитячий садок Happy Time відгуки


Хочу перевести свою доньку з державного садка до приватного, розглядаю варіант Happy Time, що можете сказати про цей садок?
 
Феня Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Алія ()
Приватний дитячий садок Happy Time відгукиХочу перевести свою доньку з державного садка до приватного, розглядаю варіант Happy Time, що можете сказати про цей садок?
Рекомендую цей садок, там чудові вихователі, які вкладають душу в дитину. П'ятиразове харчування з включенням у раціон усіх необхідних вітамінів і мінеральних речовин, яких потребує організм, що росте.
 
Зорельота Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Віддала свою дитину в цей дитячий садок і була в захваті, хороші фахівці знають свою справу! Рекомендую! .
 
Біка Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зорельота ()
Віддала свою дитину в цей дитячий садок і була в захваті, хороші фахівці знають свою справу! Рекомендую! .
Син із 2 років ходить у Happy Time, там прекрасні педагоги! Навчили дитину дуже багато чому, стільки розвиваючих занять, стільки занять із розвитку мовлення, чудові свята! Вдома для всього цього просто не знайдеш час!
 
Голді Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Біка ()
Син із 2 років ходить у Happy Time, там прекрасні педагоги! Навчили дитину дуже багато чому, стільки розвиваючих занять, стільки занять із розвитку мовлення, чудові свята! Вдома для всього цього просто не знайдеш час!
Чудові вихователі, одразу видно, що дуже люблять свою роботу і діточок. Дітей мало, тому немає сумнівів, що кожен буде під наглядом, a головне кожному приділять достатньо уваги. До кожної дитини знаходиться свій підхід. Кожен день насичений, дітям нудьгувати ніколи. рекомендую!
 
Дженні Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Голді ()
Чудові вихователі, одразу видно, що дуже люблять свою роботу і діточок. Дітей мало, тому немає сумнівів, що кожен буде під наглядом, a головне кожному приділять достатньо уваги. До кожної дитини знаходиться свій підхід. Кожен день насичений, дітям нудьгувати ніколи. рекомендую!
Коли прийшли в Happy Time синові було 2 роки і тоді ми думали: спробуємо, a на наступний рік, у 3 роки, підемо в державний. Так ось настав час підбити підсумки і тепер я можу сказати, що в державний садок ми не підемо, тільки в Happy Time!
 
Киріяна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Дженні ()
Коли прийшли в Happy Time синові було 2 роки і тоді ми думали: спробуємо, a на наступний рік, у 3 роки, підемо в державний. Так ось настав час підбити підсумки і тепер я можу сказати, що в державний садок ми не підемо, тільки в Happy Time!
Донька ходила вНарру Time з 2-х років - їй там ДУЖЕ подобалося. Після адаптації, вона із задоволенням вранці збиралася в садок. Було видно результати роботи вихователів, їм окреме спасибі! Шкода йти з садка, але довелося час іти в школу!
 
Стася Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 131
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Киріяна ()
Донька ходила вНарру Time з 2-х років - їй там ДУЖЕ подобалося. Після адаптації, вона із задоволенням вранці збиралася в садок. Було видно результати роботи вихователів, їм окреме спасибі! Шкода йти з садка, але довелося час іти в школу!
Мій син ходить у Happy Time! Сказати, що я спокійна за те що він у надійних руках, майже нічого не сказати! Я та Мама, яка перший місяць приходила в садок у будь-який час дня, подивитися чим займаються діти! Ні в один із таких днів я не побачила, що моя дитина чимось обділена або їй там не подобається! Завжди вибігає до мене задоволена і радісна! Завжди, в будь-який час дня, коли б не прийшли, відбувається за режимом дня дія! Я бачу як мій син проявляє активність, розвивається, стає сміливішим і радіє подіям у садку!
 
Філіп Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, яка вартість оплати в цьому садочку за місяць? є додаткові секції чи гуртки?
 
Феня Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Філіп ()
Підкажіть, яка вартість оплати в цьому садочку за місяць? є додаткові секції чи гуртки?
Ми ходимо у філію на Таїрова і платимо 9900 грн на місяць. Є додаткові секції - естрадна школа, школа танців, школа вокалу, карате, шахи, живопис і малювання, школа акторської майстерності.
 
Амелія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Як я можу зв'язатися з начальством садка?
 
Голді Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Амелія ()
Як я можу зв'язатися з начальством садка?
048 772 57 88,  093 668 85 88,  097 668 85 88.
 
Ангел Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Для своєї доньки краще, ніж Happy Time я не знайшла!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Приватний дитячий садок Happy Time відгуки (Приватний дитячий садок Happy Time відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: