Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки
Валія Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки


Подруга рекомендує віддати мою донечку до дитячого садка Хеппі Тайм, каже, що він дуже відрізняється від державних. Варто йти в Хеппі Тайм чи все-таки в державний?
 
Альберт Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Валія ()
Подруга рекомендує віддати мою донечку до дитячого садка Хеппі Тайм, каже, що він дуже відрізняється від державних. Варто йти в Хеппі Тайм чи все-таки в державний?
Я вважаю вам потрібно йти в Хеппі Тайм, там дуже кваліфіковані викладачі і ваша дитина отримає різнобічний розвиток. У державному садочку такого дати не можуть, там випускаються діти які не можуть порахувати до десяти.
 
Ялина Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Ходимо в чарівний садок Хеппі Тайм кілька місяців. Наша родина задоволена. За час перебування в цьому дитячому садку дитина різко стартувала в розвитку: з'явилося багато нових слів, з'явилися навички малювання, ліплення, багатьох нових ігор, самообслуговування, допомоги батькам, спілкування і дружби з дітьми. Щоранку із задоволенням збирається на заняття, бере активну участь в іграх і заходах.
 
Іда Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ялина ()
Ходимо в чарівний садок Хеппі Тайм кілька місяців. Наша родина задоволена. За час перебування в цьому дитячому садку дитина різко стартувала в розвитку: з'явилося багато нових слів, з'явилися навички малювання, ліплення, багатьох нових ігор, самообслуговування, допомоги батькам, спілкування і дружби з дітьми. Щоранку із задоволенням збирається на заняття, бере активну участь в іграх і заходах.
Дитячий садок Хеппі Тайм - приголомшливе місце для дітей, давно ходимо в цей садок ,плануємо вчитися в школі .За кілька років я наочно переконалася в компетенції і турботі педагогів.Безумовна допомога у вихованні та розвитку діток !!!
 
Мелісса Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дитина ходить у цей садок уже третій рік. І їй дуже подобається. Вона із задоволенням біжить на заняття, з великим інтересом і захопленістю працює з матеріалами. Вона із захопленням розповідає, як провела день і показує результати своєї праці. Окремо хочу відзначити роботу педагогів із дітьми. І справа навіть не тільки в нових навичках і знаннях, якими мене дитина приємно дивує. Мені подобається, як дорослі допомагають дітям вибудовувати правильні стосунки. Я не раз бачила, як діти потрапляли в садок і що спочатку влаштовували, і як за деякий час вони спокійно займалися, вчилися співпрацювати, дружити і поважати одне одного. І ці навички, по-моєму, безцінні.
 
Амелія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Мелісса ()
Моя дитина ходить у цей садок уже третій рік. І їй дуже подобається. Вона із задоволенням біжить на заняття, з великим інтересом і захопленістю працює з матеріалами. Вона із захопленням розповідає, як провела день і показує результати своєї праці. Окремо хочу відзначити роботу педагогів із дітьми. І справа навіть не тільки в нових навичках і знаннях, якими мене дитина приємно дивує. Мені подобається, як дорослі допомагають дітям вибудовувати правильні стосунки. Я не раз бачила, як діти потрапляли в садок і що спочатку влаштовували, і як за деякий час вони спокійно займалися, вчилися співпрацювати, дружити і поважати одне одного. І ці навички, по-моєму, безцінні.
МИ ВІДВІДУЄМО САДОК ПІВТОРА РОКУ І НАМ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ!!! Цікаві заняття, проекти, творчість-все тут професійно і душевно! Дитина навіть у вихідні дні проситься в садок, a це багато про що говорить!
 
Агапія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Амелія ()
МИ ВІДВІДУЄМО САДОК ПІВТОРА РОКУ І НАМ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ!!! Цікаві заняття, проекти, творчість-все тут професійно і душевно! Дитина навіть у вихідні дні проситься в садок, a це багато про що говорить!
З першого дня відвідування садка стало зрозуміло, що дитині тут буде добре. Умови комфортні, все продумано до дрібниць. Тішить те, що дітки не тільки граються, а й навчаються! Рекомендую!
 
Нана Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете зберігся номер телефону цього садка?
 
Іда Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Нана ()
Можете зберігся номер телефону цього садка?
Так, 048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88.
 
Вася Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, чи є додаткові секції і які?
 
Мелісса Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Вася ()
Підкажіть, чи є додаткові секції і які?
Естрадна школа, школа танців, школа вокалу, карате, шахи, живопис і малювання, школа акторської майстерності.
 
Еда Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий дитячий садок! Відмінний персонал, який дійсно любить дітей, і справу якою вони займаються! Постійно щось придумують, щоб зацікавити діток!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: