Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки)
Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки
Леда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки


Шукаю дитячий садок із поглибленим вивченням англійської мови, мені порадили Хеппі Тайм. Хотілося б почути відгуки про цей садок?
 
Флора Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Леда ()
Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгукиШукаю дитячий садок із поглибленим вивченням англійської мови, мені порадили Хеппі Тайм. Хотілося б почути відгуки про цей садок?
Чудовий дитячий садок, англійська та інші секції тут на найвищому рівні!
 
Гафі Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Флора ()
Чудовий дитячий садок, англійська та інші секції тут на найвищому рівні!
Дитячий садок чудовий! Сильні педагоги. Харчування чудове!
 
Бетті Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Гафі ()
Дитячий садок чудовий! Сильні педагоги. Харчування чудове!
Моя дитина насилу адаптується в дитячому колективі. Але в Хеппі Тайм вона почувається дуже комфортно. І я бачу великий прогрес. Але ж ми обійшли вже чималу кількість садочків! Чудові фахівці, з дітьми ладнають, роблять свою справу з душею!
 
Зіда Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Бетті ()
Моя дитина насилу адаптується в дитячому колективі. Але в Хеппі Тайм вона почувається дуже комфортно. І я бачу великий прогрес. Але ж ми обійшли вже чималу кількість садочків! Чудові фахівці, з дітьми ладнають, роблять свою справу з душею!
Дитячий садок Хеппі Тайм заслуговує на увагу та повагу батьків. Відвідуємо його вже другий рік. За час перебування дитина дізналася багато нового та цікавого, жодного разу не просилася залишитися вдома. Чудовий колектив садка, відразу видно, що професіонали своєї справи. Окреме спасибі за те, що привчають діток до самостійності, прищеплюють почуття вдячності та дружелюбності.
 
Ліна Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато уваги приділяється освіті та фізичній підготовці, є кабінет логопеда і психолога. Також можна відзначити дитячий стіл, їжа різноманітна і корисна, завжди є або овочі, або фрукти, молочні продукти тощо, частенько балують дитячими смаколиками, за що окреме спасибі. Вихователі знаходять підхід до кожної дитини, допомагають відкрити і розвивати приховані таланти діток. Рекомендую!
 
Дея Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ліна ()
Багато уваги приділяється освіті та фізичній підготовці, є кабінет логопеда і психолога. Також можна відзначити дитячий стіл, їжа різноманітна і корисна, завжди є або овочі, або фрукти, молочні продукти тощо, частенько балують дитячими смаколиками, за що окреме спасибі. Вихователі знаходять підхід до кожної дитини, допомагають відкрити і розвивати приховані таланти діток. Рекомендую!
Садок Хеппі Тайм чудовий. Ходить донька із задоволенням, Наташі якось одразу сподобалося в цьому садку. Адаптація пройшла швидко всього за 2 дні, на 3 день вона вже бадьоро і без примх прокинулася зранку і зібралася в садок. Думаю в цьому досягнення і заслуги всього персоналу садка.
 
Міра20 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете написати телефон адміністрації садка?
 
Ліна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Міра20 ()
Можете написати телефон адміністрації садка?
0487725788, 0936688588, 0976688588.
 
Зінуля Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть вартість і з якого віку приймають?
 
Флора Повідомлення # 11
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 158
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зінуля ()
Підкажіть вартість і з якого віку приймають?
Ми платимо 10.000 грн на місяць, приймають із 2 років.
 
бренда Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Садок чудовий, підготовка шикарна. Рекомендую!
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки (Дитячий садок Хеппі Тайм Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: