Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Хеппі Тайм Одеса відгуки (Хеппі Тайм Одеса відгуки)
Хеппі Тайм Одеса відгуки
Данна Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Хеппі Тайм Одеса відгуки


Планую наступного року віддати свою дитину в дитячий садок, наразі зупинилася на садку Хеппі Тайм. Цікавить ваша думка про нього?
 
Анжела40 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Данна ()
Хеппі Тайм Одеса відгукиПланую наступного року віддати свою дитину в дитячий садок, наразі зупинилася на садку Хеппі Тайм. Цікавить ваша думка про нього?
Дитина йде з радістю, каже, що смачно годують. Мені подобається, як вихователі спілкуються з дітьми. Батькам вечорами розповідають, як пройшов день їхньої дитини. Ніколи не підвищують тон, дуже професійно поводяться.
 
Ада Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Анжела40 ()
Дитина йде з радістю, каже, що смачно годують. Мені подобається, як вихователі спілкуються з дітьми. Батькам вечорами розповідають, як пройшов день їхньої дитини. Ніколи не підвищують тон, дуже професійно поводяться.
Різноманітне меню. Синок вибагливий у їжі, а тут їсть усе за обидві щоки. П'ять разів на день годують. Індивідуальний підхід до кожної дитини з боку педагогів. Рекомендую!
 
Зефір Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ада ()
Різноманітне меню. Синок вибагливий у їжі, а тут їсть усе за обидві щоки. П'ять разів на день годують. Індивідуальний підхід до кожної дитини з боку педагогів. Рекомендую!
У Хеппі Тайм ми перейшли з державного садка і дуже задоволені. Тепер дитина ходить із задоволенням і не хоче йти з садка. Як батьки ми дуже задоволені вихователями, харчуванням і заняттями. Тут дійсно є різнобічний розвиток дитини, занять дуже багато.
 
Іветта Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Зефір ()
У Хеппі Тайм ми перейшли з державного садка і дуже задоволені. Тепер дитина ходить із задоволенням і не хоче йти з садка. Як батьки ми дуже задоволені вихователями, харчуванням і заняттями. Тут дійсно є різнобічний розвиток дитини, занять дуже багато.
Хеппі Тайм - чудовий дитячий садок, вожу свою доньку з трьох років сюди, ось уже понад рік. Все в садочку подобається, вихователі просто чудові, турботливі, добре стежать за дітьми. Групи в садку невеликі, тому дітям приділяється достатня кількість часу. Рекомендую!
 
Оліса Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Іветта ()
Хеппі Тайм - чудовий дитячий садок, вожу свою доньку з трьох років сюди, ось уже понад рік. Все в садочку подобається, вихователі просто чудові, турботливі, добре стежать за дітьми. Групи в садку невеликі, тому дітям приділяється достатня кількість часу. Рекомендую!
Моя донечка задоволена дитячим садком, із задоволенням сюди ходить. Згуртований, дружний колектив, освіту дають хорошу, з дітьми багато займаються, вчать дисципліни і відповідальності. Я помітила, що донька стала менше пустувати і істерити, якщо я щось їй не дозволяю. Харчування хороше, кухня домашня, ніяких напівфабрикатів дітям не дають. У дитячих кімнатах завжди чисто, безпечно, яскраво і красиво, багато іграшок, великий простір. Дитячий садок Хеппі Тайм - це, напевно, найкращий дитячий садок для моєї дитини.
 
Жозефіна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Оліса ()
Моя донечка задоволена дитячим садком, із задоволенням сюди ходить. Згуртований, дружний колектив, освіту дають хорошу, з дітьми багато займаються, вчать дисципліни і відповідальності. Я помітила, що донька стала менше пустувати і істерити, якщо я щось їй не дозволяю. Харчування хороше, кухня домашня, ніяких напівфабрикатів дітям не дають. У дитячих кімнатах завжди чисто, безпечно, яскраво і красиво, багато іграшок, великий простір. Дитячий садок Хеппі Тайм - це, напевно, найкращий дитячий садок для моєї дитини.
Вчимося в найстаршій групі, шкодую, що не привела раніше в Хеппі Тайм. Жоден репетитор або няня не замінить спілкування з дітьми і увагу до дитини протягом дня.  У Хеппі Тайм чудовий педагогічний колектив, вони люблять дітей!
 
Ілена Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де цей садок розташований?
 
Оліса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ілена ()
Підкажіть, де цей садок розташований?
У них в Одесі 4 філії: на Французькому бульварі 85/5, на Манежному провулку 3, на вул. Варненській 4б і на вул. Костанді 201Б.
 
Dora21 Повідомлення # 10
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Оліса ()
У них в Одесі 4 філії: на Французькому бульварі 85/5, на Манежному провулку 3, на вул. Варненській 4б і на вул. Костанді 201Б.
Як можна з ними зв'язатися?
 
Анжела40 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Dora21 ()
Як можна з ними зв'язатися?
Тримайте: 048 772 57 88, 093 668 85 88, 097 668 85 88.
 
Авая Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Це справді чудовий та унікальний дитячий садок, у якому дають гідну освіту, виховання та допомагають дітям пізнавати світ.
 
Одеський форум » ОСВІТА В ОДЕСІ » Дитячі садки та школи раннього розвитку » Хеппі Тайм Одеса відгуки (Хеппі Тайм Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: