Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Годування та розвиток дитини » Вибираємо подарунок) (Вибираємо подарунок))
Вибираємо подарунок)
Дбайлива Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Вибір подарунка дитині - завжди дуже важка
затія. Вибір величезний, бажань і запитів у дитини не менше. Діти завжди і
всього хочуть, навіть якщо це їм і не потрібно. Тому, Я для себе вирішила, що дарувати
буду тільки те, що буде справді корисним для дитини, а не буде просто
припадатиме пилом. Знаючи як дитина любить головоломки, логічні ігри, вирішила, купити
їй дитячий розвивальний журнал "Пізнайко". Дуже непоганий варіант
 
Fyrwi Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну дивлячись для якого віку, та й не всі діти люблять таке, як на мене, треба дарувати те, що подобається саме дитині, а не мамі й татові.
 
Ridina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Треба зважати на вік дитини під час вибору подарунка, а ще краще питати в батьків, адже їм усе-таки видніше, чого їхньому чаду не вистачає. Ми так хрещеницю вітали з шестиріччям, так мама попросила щоб подарували щось із суконь, що ми і зробили! Я замовила тут colombina шикарну вечірню сукню, в якій вона була на випускному концерті в садку. Іменинниця залишилася дуже красива і задоволена, а це головне)
 
Ekmi Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ridina ()
Треба зважати на вік дитини під час вибору подарунка, а ще краще питати в батьків, адже їм усе-таки видніше, чого їхньому чаду не вистачає. Ми так хрещеницю вітали з шестиріччям, так мама попросила щоб подарували щось із суконь, що ми і зробили! Я замовила тут colombina шикарну вечірню сукню, в якій вона була на випускному концерті в садку. Іменинниця залишилася дуже красива і задоволена, а це головне)
Красива сукня для дівчинки, в такій можна на будь-яке торжество з'явиться, буде на очах у всіх. Я теж "за" корисні подарунки! Все правильно.
 
Аустина Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
А що можна подарувати дитинці на хрещення? 
Зараз йому всього 3 місяці
 
Феліна Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дарували памперси)) З урахуванням того, що ціни зараз кусючі, а підгузки потрібні, то це ідеальний подарунок. Як зараз пам'ятаю, брали в інтернет-магазині Ігорек. Хороший вибір і Ви точно знайдете подарунок дитині та батькам.
 
Stasia Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми дарували памперси)) З урахуванням того, що ціни зараз кусючі, а підгузки потрібні, то це ідеальний подарунок. Як зараз пам'ятаю, брали в інтернет-магазині Ігорек. Хороший вибір і Ви точно знайдете подарунок дитині та батькам.
 
Lorelai23 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Через два тижні у хрещеника ДР. Йому виповнюється 6 років. Хочу подарувати щось з іграшок. У кого які варіанти є, що краще взяти?
 
Milanna Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Lorelai23, так тут вибір може бути дуже великим. Зараз ось для дітей стільки різних іграшок, що очі просто розбігаються. Як то кажуть, головне ваші гроші, а все інше дрібниці.
З приводу того, що подарувати вам, то реально раджу купити малому радіокерований
автомобіль Це реально дуже хороша іграшка і подарунок теж. У такому віці хлопчикові це буде дуже цікаво.
 
mironkov_grisha Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Milanna, згоден з вами з приводу радіокерованої машинки. Чудовий подарунок. Також можна і вертоліт купити з цієї серії.
Lorelai23, ще хорошим подарунком може бути конструктор ЛЕГО.
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Годування та розвиток дитини » Вибираємо подарунок) (Вибираємо подарунок))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: