Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Розлучення і дитина (дитина після розлучення)
Розлучення і дитина
vita-mosom Повідомлення # 16
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно ситуації бувають різні, батьки іноді розходяться мирно, а іноді й бачити одне одного не хочуть. Але потрібно розуміти, що дитина в цьому не винна. Їй тепер потрібно приділяти ще більше уваги. Як мамі, так і татові. І ніколи не говорити, що саме один із батьків у всьому винен, не потрібно налаштовувати проти.
 
Mendes Повідомлення # 17
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
smile
 
Vest Повідомлення # 18
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
іноді розлучення це найправильніший вихід, краще жити в тиші та спокої і бачити люблячих батьків окремо, ніж щодня спостерігати сварки та скандали.
 
fexy Повідомлення # 19
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня. Як бути: хочу розлучитися з дружиною і забрати дітей (7 і 4 роки) на проживання і виховання до мене. Але проблема: вона з дітьми в Україні, я в Росії в Севастополі (у мене 2 паспорти - України і Росії). До якого суду звертатися (українського чи російського), і як переконати суддю, що я буду кращим у плані виховання і забезпечення дітей? У мене великий автобізнес. Дружина не опікується дітьми, і не планує. Мені це не подобається. Чекаю на відповідь. Чим зможете мені допомогти?
 
ALEKSEY27 Повідомлення # 20
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
я знаю що якщо ваша дружина веде аморальний спосіб життя тільки тоді її можна позбавити материнських прав, або ж вона не в змозі утримувати дитину
 
chichi-sila Повідомлення # 21
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Уже не раз підходили до рубежу розлучення, але так і не зважилися ... через дітей. нехай виростуть спочатку, вони важливіші за нас у тисячу разів.
 
luky11 Повідомлення # 22
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
шкода що дітки таке переживають
 
Odesit Повідомлення # 23
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата fexy ()
Доброго дня. Як бути: хочу розлучитися з дружиною і забрати дітей (7 і 4 роки) на проживання і виховання до мене. Але проблема: вона з дітьми в Україні, я в Росії в Севастополі (у мене 2 паспорти - України і Росії). До якого суду звертатися (українського чи російського), і як переконати суддю, що я буду кращим у плані виховання і забезпечення дітей? У мене великий автобізнес. Дружина не опікується дітьми, і не планує. Мені це не подобається. Чекаю на відповідь. Чим зможете мені допомогти?
Звертатися я думаю до Українського суду потрібно.
Тому що рішення ухвалене в Криму (як на окупованій території)
на території України до уваги не візьмуть.

Але навряд чи у вас щось вийде. Забрати дітей у матері за українським законодавством майже не можливо. Єдиний шанс це домовитися мирно.
 
Веллес Повідомлення # 24
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
почитаю
 
Olga902 Повідомлення # 25
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день, шукаю юриста з аліментів і зіткнулася з тим, що юридичних фірм дуже багато, а хто з них надійний зрозуміти складно. Допоможіть, будь ласка, хто стикався з цим, розкажіть, хто Вам допоміг.
Дякую
 
trello Повідомлення # 26
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
краще адекватна мама, ніж сварки в сімї. я б порадила звернутись до психотерапевта з дитиною
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Взаємовідносини батьки і діти » Розлучення і дитина (дитина після розлучення)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: