Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Музичний інструмент (Музичний інструмент)
Музичний інструмент
Hasb Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 145
Репутація: 0
Статус: Offline
Якому інструменту віддати перевагу? Хочу доньку віддати в муз.школу.
 
Veslo Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Я просто в захваті від скрипки, дуже люблю її звучання, і як на мене кращого для дівчинки годі й чекати!
 
AlisFrolova Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
А я купила своїй крихітці синтезатор - хочемо стати великими музикантами)))
 
Kate Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені теж здається, що на фортепіано віддати дівчинку. Якби був хлопчик, то на гітару або акордеон.
 
Exiousle Повідомлення # 5
одеський форум
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 181
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька ходить на фортепіано і всім раджу для дівчаток обирати такий напрямок. Якраз хочу купити своїй донечці синтезатор. До речі може хтось знає де можна його придбати взагалі? Взагалі якої фірми краще брати, щоб один раз купити і на довго?
 
Stasyan Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Exiousle ()
Моя донька ходить на фортепіано і всім раджу для дівчаток обирати такий напрямок. Якраз хочу купити своїй донечці синтезатор. До речі може хтось знає де можна його придбати взагалі? Взагалі якої фірми краще брати, щоб один раз купити і на довго?
Мені теж здається, що для дівчинки найоптимальніший інструмент - це клавішний. У кожного, звісно, своя думка з цього приводу, але в мене особисто така. Моя малеча підросте і теж її віддам у музичну школу в клас фортепіано. А ось з приводу синтезатора, підкажу Вам, де можна купити, бо нещодавно купував племінникові своєму, він теж клавішник у нас) я замовляв йому цей музичний інструмент, тому що вибір гідний, підійшов за параметрами і бюджетом. Адже там купа параметрів, які потрібно враховувати, наприклад кількість клавіш, поліфонія, автоакомпанемент, кількість вбудованих тембрів тощо. Оскільки він музикант-початківець, то поки зупинилися ми на YAMAHA PSR-F50, йому його вистачає з головою.
 
Дексар Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя донька займається в музичній школі за класом фортепіано, додому піаніно ми вирішили не брати, купили Синтезатор Yamaha DGX-230, його і продати легше, якщо їй не сподобається грати, і розмістити простіше. 
Квартира у нас невелика, піаніно не помістилося б у дитячій кімнаті.
 
JuliaD Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
для дівчинки скрипка добре підійде
 
yagodka Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна спробувати і скрипку, і гітару, і клавішні інструменти! У нас донька вчилася грати на піаніно, але коли постало питання про купівлю власного музичного інструменту, я зрозуміла, що це дуже дорогий інструмент, і тоді ми купили синтезатор у музичному магазині showmarket.com. Ми вибрали гарний синтезатор відомого бренду, і по ціні доступно, і місця займає небагато, донька теж дуже задоволена!
 
Lana4512 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
мені гітара подобається, а я в дитинстві на бандурі грала))) не було у батьків грошей на інструмент, а бандури там давали)))
 
yuli23 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
я грала на фортепіано, досі в будинку стоїть припадає пилом )
 
Марсик Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
мене батьки змушували ходити в музичну школу, грати на баяні, він такий важкий, ну взагалі не дитячий інструмент!
 
Міха Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
я за гітару!
 
Одеський форум » ДИТЯЧИЙ ФОРУМ » Діти » Музичний інструмент (Музичний інструмент)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: