Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Як проводите вільний час? (Як проводите вільний час?)
Як проводите вільний час?
Пушинка Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Поговорімо про вільний час, розумію, що за сьогоднішнього ритму життя його не так уже й багато, як хотілося б, тому проводити його потрібно з користю для себе, для душі й тіла. Чим займаєтеся у вільні хвилини, може, в когось є цікаве хобі та заняття? Можливо знайдемо тут споріднені душі, які цікавляться тим самим, що й ви. Отже, почну з себе, я насамперед дбаю про своє здоров'я і красу, модно одягаюся сама й іншим дівчаткам допомагаю це робити. Моє хобі фешн-стиліст, просто обожнюю робити людей красивими. Обов'язково читаю модні жіночі журнали, щоб почерпнути від туди ідеї.
 
Mallinka Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Гарне у вас, сучасне хобі, а головне, що вам подобається ним займатися. У мене все скромніше, дуже люблю рукодільничати, робити всякі цікаві підробки для дому. Ось зараз займаюся пошиттям інтер'єрних ляльок.
 
Мироныч Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
А я не можу прожити без риболовлі. Люблю посидіти над вудкою на природі, помедитувати, подумати про своє, таким чином відпочиваю від робочих буднів і набираюся енергії.
 
LadySnov Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Ой, заздрю тим людям, які мають багато вільного часу і розпоряджаються ним на свій розсуд, я таким похвалитися не можу. У мене ще зовсім маленька дитина, тому всю себе присвячую догляду за нею, ну і домашні справи ніхто не відміняв. Але ввечері маю вільну годинку і намагаюся проводити її з користю, а саме самоосвітою. Щоправда поки що можу дозволити собі лише онлайн-навчання, якраз підбираю для себе онлайн-курс із цих пропозицій.
 
Zevs Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно робите, вважаю, що жінці в декретній відпустці обов'язково потрібно розвиватися. Моя дружина ось закінчила курси манікюру, коли була в декреті, я в цей час сидів з малюком. У підсумку після закінчення декрету дружина не повернулася на колишнє місце роботи, а відкрила свій манікюрний салон. А щодо хобі, то у мене воно специфічне, збираю колекцію рідкісних комах.
 
Милаха Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Відразу видно, турботливий чоловік і справжній мужик! Зараз рідко зустрінеш таких, більшість
роблять зі своїх дружин заручниць кухні та домашнього побуту і вважають, що їм нема чого розвиватися. А ви
дали своїй жінці шанс реалізувати себе і отримали чудовий результат, напевно дохід від
бізнесу здорово поповнює сімейний бюджет. Та й хобі у вас цікаве. Я теж не байдикую і кожну 
вільну хвилину проводжу з користю. Ось зараз хочу оновити в пам'яті англійську мову, а то вже забула шкільні
 уроки. Як думаєте буде результат від таких онлайн-уроків для початківців?
 
Ivi Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми любимо разом на великах кататися і фотографувати.
 
den254 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ivi ()
Ми любимо разом на великах кататися і фотографувати.
і я велик люблю, а дружина вже ну куди їй діватися, якщо я купив їй велик теж, уже теж зі мною їздить
 
Одеський форум » ФОРУМ СТОСУНКИ » Взаємовідносини чоловіка і жінки » Як проводите вільний час? (Як проводите вільний час?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: