Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Спортивне харчування (магазин)
Спортивне харчування
Nerezenko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Інтернет-магазин спортивного харчування IronBody. 
Спортивні товари за низькими цінами: Протеїни, Гейнери, Креатини, ВСАА,
Амінокислоти, Вітаміни та Мінерали і тд.
Товар поповнюється щодня. Дуже низькі ціни. Якщо цікавить, заходь на
сайт і замовляй:).
 
ВікторПонам Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Тільки серце таке харчування садить
 
Frie Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Зате тренування зі спортхарчуванням набагато ефективніші, без спецвітамінів, гейнерів, креатину, протеїну ви просто не отримаєте такого результату, незважаючи на старанні тренування.
Я вже більше року приймаю спорт.піт і бачачи результат не готовий відмовитися від нього. Замовляю тут bodyfix.com найнижчі ціни по всій Україні.
 
Slemiosse Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Здорове харчування, більше нічого не треба!
 
kirill252525 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
за скільки BCCA 500 капсул?
 
kuznecc Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Інтернет-магазин спортивного харчування за найкращими цінами

Шановні панове!

Ви активно займаєтеся спортом, стежите за своєю вагою і будуєте самі те тіло, якого ви гідні? Тоді ми обов'язково вам потрібні. Адже інтернет-магазин sportshop.kharkov ua продає найякісніше спортивне харчування, за допомогою якого ваші завдання стануть більш реальними. Наші досвідчені консультанти не тільки продадуть вам спортивне харчування, а й допоможуть розібратися у великій різноманітності представлених у нас продуктів, щоб підібрати найоптимальніший варіант для конкретних цілей.

Наш інтернет-магазин sportshop.kharkov працює за прямими поставками від виробника, без посередників, тому ціни на спортивне харчування у нас одні з найнижчих на ринку. Не вірите? Переконайтеся самі, пройшовши за розміщеним вище посиланням.
 
vorontsovanatulya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я кілька разів на рік, коли треба повернути форму і скинути пару-трійку зайвих кілограмів, беру тут havka. жироспалювачі і на кілька тижнів до тренажерного залу, пробувала без них, ефект не той.
 
Slemiosse Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! Я не бачу нічого поганого в спортивному харчуванні, просто потрібно брати відомі бренді. Я постійно приймаю різні харчові добавки та вітаміни. Зазвичай, я замовляю необхідний спорт піт на спортивноепитание.in у мене постійна знижка. Тут відмінний вибір і ціни нижчі ніж у конкурентів. Для досягнення результатів спортивне харчування необхідно, без нього важко.
 
vita-mosom Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Я краще харчуватимуся нормальною їжею
 
Vladlen93 Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інфу!
 
laminx Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порадити хороший інтернет магазин спортивного харчування в Одесі Real Food. Широкий вибір спортивного харчування: протеїни, креатини, гейнери, амінокислоти та багато іншого. Сам постійно в них замовляю! Раджу!
 
akajoke Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ВікторПонам ()
Тільки серце таке харчування садить
Ну дивлячись що берете. Може ви маєте на увазі фарму, то так. Та й то, потрібно жорсткою фармою курсити, щоб була шкода, наприклад як Ансомон або Анаполон. А якщо взяти курс турика то для початку саме те)
 
Вірпул Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Харчування однозначно має бути повноцінним.
 
wari2011 Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Я протягом 3-х років купую спортивне харчування тільки в магазині Білок.  Це надійний і перевірений спеціалізований магазин. Починав з протеїну, а зараз ще замовляю і вітамінно-мінеральні, тестостеронові бустери. Усе це необхідно для кращих результатів і швидкого відновлення після тренувань. До речі, в магазині спортивного харчування Білок ціни набагато нижчі, ніж в інших подібних торгових точках.  Наприкінці червня їду на чемпіонат Європи з армспорту в Болгарію) Це мій перший виступ на такому рівні.
 
demko12 Повідомлення # 15
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаєте, до складу спортивного харчування спортсменів входять найрізноманітніші вітамінні комплекси. Дізнатися, які саме потрібні саме Вам, Ви можете, просто порадившись із представниками цього майданчика спортивноепитание . Менеджери там і справді свою справу знають - у цьому я нещодавно переконався на своєму власному досвіді.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловіче здоров'я і довголіття » Спортивне харчування (магазин)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: