Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » Про почуття до повії, дівчини за викликом (СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ В ЖИТТІ НЕ ВІДІГРАЄ ЖОДНОГО ЗНАЧЕННЯ)
Про почуття до повії, дівчини за викликом
Odessit Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Про почуття до повії, дівчини за викликом
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ В ЖИТТІ НЕ МАЄ ЖОДНОГО ЗНАЧЕННЯ

Борис Музальов опублікував у себе в фейсбуці, я не зміг не скопіювати... Напевно у багатьох таке було...

Почув, що закрився, з незрозумілих для мене причин, фітнес-клуб "Максимус", який розташовувався раніше в готелі "Kempinski", а потім перейменований у готель "Одеса". Так от, кілька років тому я тренувався в цьому фітнес-клубі і одного разу мені призначили зустріч на 1-му поверсі, в холі, біля акваріума з акулами.

У кожного з нас є генетично закладений тип сексуального партнера, який у рафінованому стані зустрічається дуже рідко. І я в цьому холі побачив за сусіднім столиком саме таку дівчину. Вона була схожа на мій ідеал на всі 100. Я засмутився, що був у спортивній формі й далеко від автомобіля. Та все ж покликав офіціанта і написав записку, вкравши текст у когось із літераторів: "Сьогодні ввечері. Мене влаштує будь-який час. Це пропозиція". І номер телефону. Віддав записку офіціантові. Встав і пішов тренуватися. Настрій був зіпсований і пригнічений. Удача пройшла повз, а я тут.

Пролунав дзвінок. Дівчина представилася і сказала, що вона чекає на мене в барі на 23-му поверсі. Світ засяяв бенгальськими вогнями. Я піднявся на 23-й поверх. На зустріч мені вишикувалося кілька дівчат. Серед них була і вона. Я зрозумів, що вона - дівчина на замовлення. Я відчув себе безглуздо. У душі все обірвалося. Я вибачився і пішов до ліфта. Вона зайшла зі мною в ліфт і сказала, що якщо я хочу, вона може кинути цю "справу". Я знову вибачився і поспішно вийшов з ліфта.

Минуло кілька років, я побачив її на одному з концертів у Києві. Ми впізнали один одного. І обидва зрозуміли це. В антракті, у фойє, я знайшов її - вона була не одна. Вона перша підійшла із супутником до мене і сказала: "Знайомтеся, мій чоловік..." І я представився, сторопівши вкотре від її краси. Йдучи, подумав, який я дурний, адже спеціальність і соціальне становище менш важливі, ніж психотип партнера. Не повторюйте моїх помилок, вибирайте Завжди Любов.
 
Evstaf Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, дуже може бути, що вона змінилася або, як кажуть, перебісилася. Але...
 
zoloto889 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Казки, такі казки))
 
TheRoad Повідомлення # 4
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата zoloto889 ()
Казки, такі казки))
Її говорите)
 
Sea_lover Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікаво )
 
Wester Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Маячня якась... мені здаються повії мерзенними...
 
Фонтан Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Чорт забирай, що написано.
 
romero Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
всяке у світі трапляється
 
Elisanda Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
чиїсь підліткові фантазії)00)
 
chichi-sila Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, це щось зі сфери фантастики. Про колишню роботу своєї дружини, та ще й такого плану, чоловік би дізнався дуууже швидко.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » Про почуття до повії, дівчини за викликом (СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ЛЮДИНИ В ЖИТТІ НЕ ВІДІГРАЄ ЖОДНОГО ЗНАЧЕННЯ)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: