Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » izvrot.icu відгуки (izvrot.icu відгуки)
izvrot.icu відгуки
Mark Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
izvrot.icu відгуки


Цікавлять відгуки про сайт izvrot.icu проекту Ізврот, я бачу тебе. На російському форумі поставив запитання, так мене заблокували і видалили обліковий запис. Що це за проєкт такий, за який так усе чистять?
 
Ignatiev Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Mark ()
izvrot.icu відгукиЦікавлять відгуки про сайт izvrot.icu проекту Ізврот, я бачу тебе. На російському форумі поставив запитання, так мене заблокували і видалили обліковий запис. Що це за проєкт такий, за який так усе чистять?
Я Вам скажу так, видаляють про них інформацію на всій території Росії і Білорусії. Видно кришує цю "організацію" хтось із ФСБ у РФ і КДБ у Білорусії або інші високопоставлені органи, якщо в цих країнах уся негативна інформація про них зникає.
 
Никифор Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Mark ()
izvrot.icu відгукиЦікавлять відгуки про сайт izvrot.icu проекту Ізврот, я бачу тебе. На російському форумі поставив запитання, так мене заблокували і видалили обліковий запис. Що це за проєкт такий, за який так усе чистять?
А що ви хочете про них почути?  Скажу так - якщо б'ють, то конкретно і жорстко, якщо піарять у месенджерах і соц. мережах, то дізнаються всі, їм може позаздрити будь-яке рекламне агентство.  У поліцію заяву не напишете, у них скрізь усе схоплено + хороша доказова база, ще термін припаяти можуть.
 
Egor2022 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Никифор ()
А що ви хочете про них почути?  Скажу так - якщо б'ють, то конкретно і жорстко, якщо піарять у месенджерах і соц. мережах, то дізнаються всі, їм може позаздрити будь-яке рекламне агентство.  У поліцію заяву не напишете, у них скрізь усе схоплено + хороша доказова база, ще термін припаяти можуть.
Зіткнувся з цими "активістами", жорстко працюють, конкретно, точно ФСБ. Здала мене їм 16-річна дівчина, з якою я замутив, разом з усією нашою перепискою. Приїхали, відпрацювали жорстко - зуби вибиті, очі не видно, струс головного мозку, перелом руки і ребер, відбиті нирки. Ще все дружині переслали і розрекламували мене у всіх соціальних мережах і месенджерах. Навіть не знаю як це все вирішити.
 
Ignatius Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Egor2022 ()
Зіткнувся з цими "активістами", жорстко працюють, конкретно, точно ФСБ. Здала мене їм 16-річна дівчина, з якою я замутив, разом з усією нашою перепискою. Приїхали, відпрацювали жорстко - зуби вибиті, очі не видно, струс головного мозку, перелом руки і ребер, відбиті нирки. Ще все дружині переслали і розрекламували мене у всіх соціальних мережах і месенджерах. Навіть не знаю як це все вирішити.
Проживаю в Москві, засвітився на одному з чатів у листуванні з хлопцем, потрапив до них у базу, зустріли мене їхні "активісти" біля будинку... Тепер у мене зламаний ніс і нога, запливло око, відчуваю як ворушаться ребра, радує єдине, що інвалідом не зробили. Б'ють жорстко, і все знімають на камеру, разом із доказами. Зіпсували мені здоров'я добре, ще в соціальних мережах розрекламували, тож половина сусідів від мене шарахається.
 
Джуліус Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ignatius ()
Проживаю в Москві, засвітився на одному з чатів у листуванні з хлопцем, потрапив до них у базу, зустріли мене їхні "активісти" біля будинку... Тепер у мене зламаний ніс і нога, запливло око, відчуваю як ворушаться ребра, радує єдине, що інвалідом не зробили. Б'ють жорстко, і все знімають на камеру, разом із доказами. Зіпсували мені здоров'я добре, ще в соціальних мережах розрекламували, тож половина сусідів від мене шарахається.
А я вирішив підзаробити, почав викладати свою дружину, звісно, без обличчя на деяких сайтах для самотніх чоловіків.  Знайшли мене, не просто знайшли, а з усією моєю таємницею, юридично хлопці дуже підготовлені. Писав заяву скрізь, домогтися нічого не можна. Та ще й у дворі зустріли так, що звідти я поїхав у реанімацію. Дружина пішла, тому що її посвітили в усі подробиці, сусіди мене стороною обходять, друзі відвернулися. Що робити розуму не маю.
 
Єфрем Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Джуліус ()
А я вирішив підзаробити, почав викладати свою дружину, звісно, без обличчя на деяких сайтах для самотніх чоловіків.  Знайшли мене, не просто знайшли, а з усією моєю таємницею, юридично хлопці дуже підготовлені. Писав заяву скрізь, домогтися нічого не можна. Та ще й у дворі зустріли так, що звідти я поїхав у реанімацію. Дружина пішла, тому що її посвітили в усі подробиці, сусіди мене стороною обходять, друзі відвернулися. Що робити розуму не маю.
Не заздрю Вам, але й мені ці "доброзичливці" життя зламали, хоч і не били.
Я любитель чоловічої статі. Вони мене вирахували, повністю, з усіма даними і доказами, і відправили все сестрі, матері і колегам по роботі. У результаті, на роботі спочатку зацьковували жартами, а потім звільнили з неіснуючого приводу. Але цим усе ще не закінчилося! Після мого звільнення з колишньої роботи, почав шукати іншу, а виявляється, що нових співробітників багато менеджерів з персоналу моніторять і через Яндекс, а в Яндексі висить ця анкета на їхньому сайті, що я збоченець. Коротше, потикався, помикався і пішов працювати вантажником на базар, а не головним менеджером.
 
Svyat Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Єфрем ()
Не заздрю Вам, але й мені ці "доброзичливці" життя зламали, хоч і не били.Я любитель чоловічої статі. Вони мене вирахували, повністю, з усіма даними і доказами, і відправили все сестрі, матері і колегам по роботі. У результаті, на роботі спочатку зацьковували жартами, а потім звільнили з неіснуючого приводу. Але цим усе ще не закінчилося! Після мого звільнення з колишньої роботи, почав шукати іншу, а виявляється, що нових співробітників багато менеджерів з персоналу моніторять і через Яндекс, а в Яндексі висить ця анкета на їхньому сайті, що я збоченець. Коротше, потикався, помикався і пішов працювати вантажником на базар, а не головним менеджером.
Може вам варто якось із ними домовитися?
 
Єфрем Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Svyat ()
Може вам варто якось із ними домовитися?
Намагався не йдуть на розмову, не виходить у мене з ними домовиться.
 
Єжов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Svyat ()
Може вам варто якось із ними домовитися?
Хотів різноманітності в статевому житті. Знайшов двох малоліток на спеціальному сайті, поспілкувалися в чаті, обмінялися фотографіями, ну і мені за кілька днів, з незнайомого акаунта "пред'явили" анкету в базі на мене. Я швидко зметикував і почав писати їм у техпідтримку, через телеграм-бота. Вони ще не встигли розіслати нікому з рідних. Якщо коротко, я сам запропонував зробити благодійний внесок для їхньої організації.  Після моєї безоплатної допомоги інформацію про мене почистили.
 
Ємельянов Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Єжов ()
Хотів різноманітності в статевому житті. Знайшов двох малоліток на спеціальному сайті, поспілкувалися в чаті, обмінялися фотографіями, ну і мені за кілька днів, з незнайомого акаунта "пред'явили" анкету в базі на мене. Я швидко зметикував і почав писати їм у техпідтримку, через телеграм-бота. Вони ще не встигли розіслати нікому з рідних. Якщо коротко, я сам запропонував зробити благодійний внесок для їхньої організації.  Після моєї безоплатної допомоги інформацію про мене почистили.
Я таким же чином вирішив, вирішив свої проблеми, які сам собі і створив, зв'язався з ними через тех. підтримку і все врегулював. 
Раджу постраждалим від своєї похоті, відразу включати мозок і вирішувати ситуацію швидко. Далі буде гірше вирішити цю проблему, та й репутація постраждає.
 
Ignatius Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Єжов ()
Хотів різноманітності в статевому житті. Знайшов двох малоліток на спеціальному сайті, поспілкувалися в чаті, обмінялися фотографіями, ну і мені за кілька днів, з незнайомого акаунта "пред'явили" анкету в базі на мене. Я швидко зметикував і почав писати їм у техпідтримку, через телеграм-бота. Вони ще не встигли розіслати нікому з рідних. Якщо коротко, я сам запропонував зробити благодійний внесок для їхньої організації.  Після моєї безоплатної допомоги інформацію про мене почистили.
Буду вирішувати проблему за вашою порадою, спасибі, що підказали.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » izvrot.icu відгуки (izvrot.icu відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: