Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!" (Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!")
Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"
Яким Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"

Хто і що чув про громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"?
Наскільки справді активні їхні активісти? Яка в них ідеологія та цілі?
 
Cherry Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Яким ()
Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"Хто і що чув про громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"?
Наскільки справді активні їхні активісти? Яка в них ідеологія та цілі?
Це неонацистська патріотична організація за сімейні цінності в Росії та Білорусії. Займаються виявленням у мережі педофілів, геїв тощо. Працюють дуже жорстко.
 
Ернест Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Cherry ()
Це неонацистська патріотична організація за сімейні цінності в Росії та Білорусії. Займаються виявленням у мережі педофілів, геїв тощо. Працюють дуже жорстко.
На таких людей збирають інформацію і заносять у свою базу, яку потім публікують у соціальних мережах, чатах, групах, а також родичам і знайомим.  Якщо на педофіла зібрана доказова база, передають у поліцію, якщо ні - то б'ють до напівсмерті.
 
yaaa86 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ернест ()
На таких людей збирають інформацію і заносять у свою базу, яку потім публікують у соціальних мережах, чатах, групах, а також родичам і знайомим.  Якщо на педофіла зібрана доказова база, передають у поліцію, якщо ні - то б'ють до напівсмерті.
Вони займаються "перевихованням" осіб нетрадиційної орієнтації. Б'ють людей, які здебільшого перебувають у їхній публічній базі.
Очолює організацію-банду колишній співробітник ФСБ Хан Олег Віталійович. Активістів у них десь понад 1000 осіб. 
На них працюють ті, хто виявляють цих людей, збирають дані і публікують, а також ті, хто займається безпосередньо побиттям.
 
OleSy Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя сім'я потрапила під їхній інформаційний "каток" "боротьби" з нетрадиційними цінностями, а мого чоловіка ці головорізи жорстоко побили і принизили, знімаючи все це на камеру. Я досі боюся вийти на вулицю.
 
Харді Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата OleSy ()
Моя сім'я потрапила під їхній інформаційний "каток" "боротьби" з нетрадиційними цінностями, а мого чоловіка ці головорізи жорстоко побили і принизили, знімаючи все це на камеру. Я досі боюся вийти на вулицю.
Вам пощастило ще. Учасники банди "Ізврот, я бачу тебе!" спочатку розпіарили нас у міських соцмережах і в Яндексі, так що мені соромно до сьогоднішнього дня по місту ходити, а потім біля будинку побили мене і чоловіка. Усе це зробили за те, що ми свінгери!
 
alexx Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Яким ()
Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"Хто і що чув про громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!"?
Наскільки справді активні їхні активісти? Яка в них ідеологія та цілі?
Це банда головорізів, а не громадська організація. Збирають інформацію, додають у свою базу і в усі соцмережі, кого не можна притягнути або посадити - б'ють, іноді до інвалідності, кого можна посадити - передають усі дані в поліцію, докази складають юридично грамотно, щоб неможливо було підкопатися. А силові структури просто не діють.
 
Тихомир Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На певному чаті підчепив дівчину років 15, почав листуватися з нею. Через день мою анкету із завантаженими скрінами листування з дівчиськом мені скинули в приват. Я офігів! Мені запропонували заплатити 200$ на криптовалюту біткоїн або мене пропіарять у групах і чатах мого міста. Я їх послав. Наступного дня інформація зі скрінами була у ВК, однокласниках, Телеграмі та інших групах, а також відправили всім знайомим. Не витримавши цього натиску я написав у техпідтримку на їхньому сайті @izvroticubot. Я написав, що готовий заплатити, щоб інформацію про мене скрізь видалили, мені відповіли, що тепер уже 500$ на біткоїн, як благодійний внесок. Я обурився, що дорого, заплатив для свого спокою. Інформацію про мене підчистили. Шкода, що не вирішив це питання відразу........
 
Свирид Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Тихомир ()
На певному чаті підчепив дівчину років 15, почав листуватися з нею. Через день мою анкету із завантаженими скрінами листування з дівчиськом мені скинули в приват. Я офігів! Мені запропонували заплатити 200$ на криптовалюту біткоїн або мене пропіарять у групах і чатах мого міста. Я їх послав. Наступного дня інформація зі скрінами була у ВК, однокласниках, Телеграмі та інших групах, а також відправили всім знайомим. Не витримавши цього натиску я написав у техпідтримку на їхньому сайті @izvroticubot. Я написав, що готовий заплатити, щоб інформацію про мене скрізь видалили, мені відповіли, що тепер уже 500$ на біткоїн, як благодійний внесок. Я обурився, що дорого, заплатив для свого спокою. Інформацію про мене підчистили. Шкода, що не вирішив це питання відразу........
Та ви ще добре відбулися, адже могли і сісти за розбещення неповнолітніх, оскільки вони збирають свою доказову базу. Тих, хто в базі, щиро шкода. Бути так розрекламованим, побитим і в якихось випадках навіть посадженим через дурість, це страшно! Хлопці, вмикайте відразу мізки, і вирішуйте питання в міру надходження.
 
Juse Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
А Ви в курсі, що в мережі про них усе чистять на форумах, блогах і соцмережах? Адже це ж реально доводить їхній зв'язок із контролюючими та силовими органами.
 
Яким Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за інформацію. Загалом зрозуміло що це за рух і управи на них немає жодної.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Чоловічі амурні справи » Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!" (Громадський рух "Ізврот, я бачу тебе!")
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: