Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Загальний чоловічий форум » Де купити чоловічий халат? (Де купити чоловічий халат?)
Де купити чоловічий халат?
Светик1 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Давно вже хочу купити чоловікові в подарунок гарний чоловічий халат, але все ніяк не зберуся. Порадьте надійний інтернет-магазин, де є така продукція в хорошому асортименті та за оптимальною ціною, а то ходити по магазинах зовсім немає часу.
 
1Віктор Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете подивитися пропозиції в інтернет-магазині podushkal. Я собі замовляв у цьому магазині довгий чоловічий халат, якість просто відмінна і ціна нормальна. Думаю що чоловік таким подарунком буде задоволений.
 
toli Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Купила чоловікові Халат Nusa NS 2195 XXXL Кремовий пошитий з махрової тканини, виготовленої зі 100% бамбука.
 
Светик1 Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата 1Віктор ()
Можете подивитися пропозиції в інтернет-магазині podushkal. Я собі замовляв у цьому магазині довгий чоловічий халат, якість просто відмінна і ціна нормальна. Думаю що чоловік таким подарунком буде задоволений.
Ви мені дуже допомогли, велике Вам спасибі. Я в цьому магазині нарешті зуміла підібрати і замовити чоловікові хороший чоловічий халат. Дуже сподіваюся, що він чоловікові сподобається.
 
Natasha3 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата 1Віктор ()
Можете подивитися пропозиції в інтернет-магазині podushkal. Я собі замовляв у цьому магазині довгий чоловічий халат, якість просто відмінна і ціна нормальна. Думаю що чоловік таким подарунком буде задоволений.
Велике спасибі Вам за посилання, я в цьому інтернет-магазині не тільки замовила чоловікові халат, а й собі купила кілька потрібних речей.
 
Lorelai23 Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 141
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата спасибі, шукаю халат чоловікові подивлюся, що Ви запропонували і сама пошукаю в мережі
 
ДенисЯ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі те ж у пошуку...
 
Vladlen93 Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
в інеті їх багато
 
Ulyan Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
не люблю халати, не зручно мені в них.
 
Одеський форум » ЧОЛОВІЧИЙ ФОРУМ » Загальний чоловічий форум » Де купити чоловічий халат? (Де купити чоловічий халат?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: