Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Одеські плітки та розмови одеситів » Якісні спортивні кросівки (Якісні спортивні кросівки)
Якісні спортивні кросівки
SkyFly Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня, хлопці. Підкажіть. де я міг би купити якісні спортивні кросівки? Коли працював в офісі, то ходив у зовсім іншому взутті. А тепер, коли виконую все вдома онлайн, то ще й час на заняття спортом з'явився. От ще б кросівки мені хороші десь купити. Що скажете?
 
Barbara Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
У нас як в онлайн, так і в офлайн магазинах я не зустрічала хороших оригінальних кросівок ніде. Купую таке взуття тільки тоді, коли перебуваю у відрядженнях у Європі. Ось там нехай і коштуватимуть чималих грошей кросівки, зате вони міцні, надійні.
 
MaksimusMann Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Ну не скажіть, і у нас є магазини, де можна купити оригінальне брендове взуття та одяг. Я намагаюся в таких магазинах і купувати собі все необхідне. Кросівки брав років зо два тому і ще вони в хорошому стані.
 
nils23 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
мені малому треба кросівки нові
 
Cariel Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо кросівки для спорту то звичайно ASICS, я в таких постійно на пробіжку ходжу! Не один особистий рекорд встановив! Бігати в них легко!
 
zibsemen Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
згоден, бренд зарекомендував себе .Сам тягаю їхні кросівки більше 4 років уже
 
Irinka24 Повідомлення # 7
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Чоловік мріє про хороші брендові кросівки для бігу. Тому хочу йому зробити такий сюрприз на День народження - подарувати ось ці асікси, про які йдеться вище. Підкажіть, де краще їх замовити з доставкою і обов'язково оригінальні? І де взагалі можна глянути хороший асортимент такого плану кросів?
 
MaZeX Повідомлення # 8
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Знаю, що асікси купував мій колега на початку року, для бігу. Дуже хвалив цей бренд і каже, що зручніших кросівок для спорту не буває. Я вже й сам цікавився ними. Пишуть, що у цих кросівок невелика вага і неповторне відчуття комфорту під час носіння. Унікальна розробка вчетверо знижує навантаження на суглоби і хребет під час бігу та інших фізичних навантажень.
Цитата Irinka24 ()
Чоловік мріє про хороші брендові кросівки для бігу. Тому хочу йому зробити такий сюрприз на День народження - подарувати ось ці асікси, про які йдеться вище. Підкажіть, де краще їх замовити з доставкою і обов'язково оригінальні? І де взагалі можна глянути хороший асортимент такого плану кросів?
 
Одеський форум » НОВИНИ, ПЛІТКИ ТА ПОЛІТИКА » Одеські плітки та розмови одеситів » Якісні спортивні кросівки (Якісні спортивні кросівки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: