Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Потрібен цілитель Одеса (цілителі в Одесі)
Потрібен цілитель Одеса
Lera Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібен цілитель Одеса


Доброго дня, форумчани, мені потрібен цілитель. Інформації багато, різні є в Одесі цілителі, не хочу потрапити на шахрая...

У мене сильні болі від моєї хвороби, знімав мені їх один цілитель, який переїхав в інше місто. Мій цілитель лікував виключно руками й дуже серйозно мені допомагав... Зараз його немає в Одесі, а болі є... Порадьте нормального цілителя, який допоможе мені... Ціна не головне, головне щоб допоміг... Буду рада будь-якій інформації!
 
Алена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене були болі живота, лікарі нічим не могли допомогти. Довго шукала фахівця, який хоча б пояснить від чого біль. Подруга порадила Владислава, сказала, що він хороший, хоч і молодий чоловік, який лікує людей за смішні гроші (на той момент близько 100 гривень за прийом). Я пішла, йому близько 25 років, симпатичний та інтелігентний молодий чоловік, який лікує руками (рейки або щось типу того, плюс масаж і мануальна терапія). Він мені сказав, що там у мене порушення і я через це не можу завагітніти. Завагітніти в мене, до речі, дійсно не виходило (через проблемний аборт). Я відходила до нього на 10 сеансів, біль минув, а через два місяці я завагітніла... Ось так буває!!!

Відправляла до нього подружок, двох прийняв, одній відмовив просто телефоном. Як він каже, що іноді люди самі вигадують собі хвороби, вірять у них, потім хворіють і з такими він не працює...

Дякую йому за все. Дякую за життя без болю і за доньку. Усім його рекомендую. Майже всім моїм знайомим уже допомагав.

Ось його номер: 0634877825 - звуть Владислав.
 
дарина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до нього, людина дуже приємна й енергетично сильна. У мене були неймовірні болі в спині, масаж не допомагав, лікарі теж. Подруга порадила звернутися до нього. З першого ж сеансу в мене пішло полегшення болю, через 5 днів біль припинився.

Кажуть, що він приймає тільки через знайомих, а гроші зароблені таким чином витрачає на благодійність. Людина дуже хороша й розумна, щоправда молода. Як кажуть цілитель від Бога. Якщо щось треба або захворіла спочатку йду до нього, знаю просто що він найкращий цілитель в Одесі.
 
elenaivanova Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lera ()
Потрібен цілитель ОдесаДоброго дня, форумчани, мені потрібен цілитель. Інформації багато, різні є в Одесі цілителі, не хочу потрапити на шахрая...

У мене сильні болі від моєї хвороби, знімав мені їх один цілитель, який переїхав в інше місто. Мій цілитель лікував виключно руками й дуже серйозно мені допомагав... Зараз його немає в Одесі, а болі є... Порадьте нормального цілителя, який допоможе мені... Ціна не головне, головне щоб допоміг... Буду рада будь-якій інформації!
Мені допоміг гіпнолог Арсеній. Постійно боліла голова, чула голоси мертвих. Думала, що сходжу з розуму. У лікарні ставили постійно різні діагнози, транквілізатори на кшталт гідазепаму, які мені приписували, давали тимчасове полегшення, але найстрашніше, що я думала, що зійду з розуму. Мені допоміг гіпноз. Виявилося, що моя хвора голова - це моя свекруха, щойно ми опрацювали цю тему - голова пройшла. А голоси я чую і зараз, але Арсеній навчив мене керувати цим станом, тепер я щось типу екстрасенса))
 
Artem_2013 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг цілитель у нього дар з дитинства у мене були проблеми з нервом він вилікував за три сеанси я
задоволений, але болі іноді є, звуть Олег (телефон його на жаль загубив) бігав по всіх лікарнях і божевільні гроші 6000гр ((((
викинув на вітер ,,,,
 
Nasar Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 132
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Artem_2013 ()
Мені допоміг цілитель у нього дар з дитинства у мене були проблеми з нервом він вилікував за три сеанси язадоволений, але болі іноді є, звуть Олег (телефон його на жаль загубив) бігав по всіх лікарнях і божевільні гроші 6000гр ((((
викинув на вітер ,,,,
а що у Вас було то?
 
OlgaAvdeeva Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я ось вам чесно скажу.Не займайтеся ви шкодою своєму здоров'ю.Зараз надворі не 5 століття і на лікарів вчаться, а не народжуються з божественними здібностями до виліковування.Маєте проблеми - напишіть в онлайн консультацію лікарям prostodoctor com та отримайте дієву пораду.Буде куди простіше.
 
Franky Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
ой, я знаю одну дівчину з такої онлайн-консультації. мед.освіти у неї звичайно немає, але вона так працює, консультує людей, почитуючи паралельно інтернет, такі ось лікарі онлайн...
 
Galina Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lera ()
Потрібен цілитель ОдесаДоброго дня, форумчани, мені потрібен цілитель. Інформації багато, різні є в Одесі цілителі, не хочу потрапити на шахрая...

У мене сильні болі від моєї хвороби, знімав мені їх один цілитель, який переїхав в інше місто. Мій цілитель лікував виключно руками й дуже серйозно мені допомагав... Зараз його немає в Одесі, а болі є... Порадьте нормального цілителя, який допоможе мені... Ціна не головне, головне щоб допоміг... Буду рада будь-якій інформації!
Альона, Владислав просто хороший мануальний терапевт, медик. У Вас було защемлення нерва, який відповідав за сечостатеві функції. Я його добре знаю. Він справді багатьом людям допомагає, бо основа хвороб - це хребет, а він якраз і лікує проблеми з хребтом масажем і мануальною терапією. Це не магія, а мануальна терапія, неврологія і знання анатомії людини
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Потрібен цілитель Одеса (цілителі в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: