Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Тихі та приємні ночі...;) (Нарешті я почала висипатися ночами, хочу поділитися...)
Тихі та приємні ночі...;)
Anny Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт! Мене звати Анна, і мені 20 років. Не так давно почала жити зі своїм молодим чоловіком, і першої ночі дуже засмутилася... Ні! Не в цьому сенсі: виявляється, що мій хлопець просто страшенно хропе... Я думала, що стіни трястися почнуть, так і не виспалася.
Звернулися до лікарів, але вони просто розвели руками. Вирішивши вилити душу старій подрузі, вона поділилася зі мною своїм секретом. Її чоловік теж хропів, і сам мучився від цього, доки не знайшла новий препарат з Ізраїлю - Маірс. Це виявився коректор дихальних шляхів, який не викликав у мене довіри, але вона переконала мене спробувати його. У підсумку, спробувавши цей препарат, я була приємно шокована. З кожною ніччю хропіння ставало дедалі менше, а потім і зовсім зникло.
І тепер у мене щоночі міцний сон, і не тільки
 
mafffri Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Помітила, що батьки спокійнісінько засинають один з одним, хоча тато сильно хропе.
 
Анечка89 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата mafffri ()
Помітила, що батьки спокійнісінько засинають один з одним, хоча тато сильно хропе.
з роками звикли.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Тихі та приємні ночі...;) (Нарешті я почала висипатися ночами, хочу поділитися...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: