Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Хіромант Люція Одеса відгуки (Хіромант Люція Одеса відгуки)
Хіромант Люція Одеса відгуки
АліNa Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Хіромант Люція Одеса відгуки


Мені порадили сходити до Люції для вирішення моїх особистих питань. підкажіть хтось був у цього хіроманта і які відгуки?
 
ssofiaa Повідомлення # 2
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 184
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата АліNa ()
Мені порадили сходити до Люції для вирішення моїх особистих питань. підкажіть хтось був у цього хіроманта і які відгуки?
Я була у Люції, вона відповіла на всі питання, які мене цікавили, пояснила, що і як потрібно робити, і в мене все вийшло.
 
Lilnas Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата ssofiaa ()
Я була у Люції, вона відповіла на всі питання, які мене цікавили, пояснила, що і як потрібно робити, і в мене все вийшло.
Хіромантія не пророкує майбутнє, а теоретично дає приблизний план життя, і Люція за цими лініями підказує, що краще робити і куди потрібно рухатися.
 
Alyonka Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lilnas ()
Хіромантія не пророкує майбутнє, а теоретично дає приблизний план життя, і Люція за цими лініями підказує, що краще робити і куди потрібно рухатися.
Хіромант Люція зчитує ту інформацію, яка вже є і закладена на ваших руках, вона може направити вас на правильний шлях, але ніяк не передбачити подальшу долю.  Долю ви робите самі за її підказками!
 
mirra Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Alyonka ()
Хіромант Люція зчитує ту інформацію, яка вже є і закладена на ваших руках, вона може направити вас на правильний шлях, але ніяк не передбачити подальшу долю.  Долю ви робите самі за її підказками!
Я зверталася до Люції, вона відкоригувала мені долю, в принципі я задоволена!
 
Ніна22 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата mirra ()
Я зверталася до Люції, вона відкоригувала мені долю, в принципі я задоволена!
Люція дуже сильно допомогла мені розібратися в собі і відповіла на всі мої запитання. Завжди цікаво дізнатися щось нове від себе від такого фахівця, тому рекомендую!!!
 
Ліна5 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна проконсультуватися з Люцією?
 
Alyonka Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 149
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Ліна5 ()
Підкажіть, як можна проконсультуватися з Люцією?
Люція зараз консультує онлайн по середах і п'ятницях, зв'язатися з нею можете через телеграм, вайбер, whatsapp 0950937820
 
Cristal Повідомлення # 9
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Alyonka ()
Люція зараз консультує онлайн по середах і п'ятницях, зв'язатися з нею можете через телеграм, вайбер, whatsapp 0950937820
Раджу! Дуже пізнавально, чітко і цікаво розкрила багато питань з різних життєвих сфер.
 
Zhanna072 Повідомлення # 10
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 209
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Cristal ()
Раджу! Дуже пізнавально, чітко і цікаво розкрила багато питань з різних життєвих сфер.
Мені Люція допомогла правильно відкоригувати долю і позбавила багатьох проблем!
 
tatyannaa Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Zhanna072 ()
Мені Люція допомогла правильно відкоригувати долю і позбавила багатьох проблем!
Я зверталася з приводу подальшого навчання сина, за лініями його руки Люція підказала, який напрямок обрати.  Вдячна їй і рекомендую звернутися!
 
Valentina7 Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую! Якщо у вас є конкретні питання по вашій долі, Люція підкаже, як правильно вчинити. тільки не забивайте, що він ваших вчинків змінюють лінії на руці і якщо ви зробите щось неправильно, то те, що вам сказали, може не статися!
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Хіромант Люція Одеса відгуки (Хіромант Люція Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: