Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Ворожка Люція Одеса відгуки (Ворожка Люція Одеса відгуки)
Ворожка Люція Одеса відгуки
Solnyshko57 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
Ворожка Люція Одеса відгуки


Потрібно проконсультуватися з хорошою ворожкою.  Можете підказати до кого краще звернутися?
 
stassya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Solnyshko57 ()
Потрібно проконсультуватися з хорошою ворожкою.  Можете підказати до кого краще звернутися?
Зверніться до Люції, вона добре консультує. Працює тільки з виразно заданих питань.
 
Елеонора6 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата stassya ()
Зверніться до Люції, вона добре консультує. Працює тільки з виразно заданих питань.
Побувала у Люції і за тиждень влаштувалася працювати у фірму, яку давно мріяла, але не виходила.
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Елеонора6 ()
Побувала у Люції і за тиждень влаштувалася працювати у фірму, яку давно мріяла, але не виходила.
Здрастуйте, дівчатка! Хочу вам розповісти історію свою і порадити Люцію, допомагає вона молитвами.
Чоловік мій, душа в душу стільки років прожили з ним, раптом різко змінився, запив, справи в нього погано пішли, весь час незадоволений, бурчить. І чим далі, тим гірше - вже думала все, піде. Шукала довго я допомоги, поки подруга не порадила звернутися до Люції. Допомога її працює. На чоловіка магічний вплив виявився, тому й змінився так різко.
Дівчата, забула вам уточнити, що дзвонити їй марно. Пишіть відразу на вотсап, вайбер, телеграм, якщо хочете по допомогу звернутися.
 
Lybava Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Svetlanaaa9 ()
Здрастуйте, дівчатка! Хочу вам розповісти історію свою і порадити Люцію, допомагає вона молитвами.Чоловік мій, душа в душу стільки років прожили з ним, раптом різко змінився, запив, справи в нього погано пішли, весь час незадоволений, бурчить. І чим далі, тим гірше - вже думала все, піде. Шукала довго я допомоги, поки подруга не порадила звернутися до Люції. Допомога її працює. На чоловіка магічний вплив виявився, тому й змінився так різко.
Дівчата, забула вам уточнити, що дзвонити їй марно. Пишіть відразу на вотсап, вайбер, телеграм, якщо хочете по допомогу звернутися.
У мене було дуже багато проблем: сімейних, у плані навчання, роботи. Щосили намагалася не сумувати, але тут моя найкраща подруга порадила мені звернутися до Люції. Я дуже сумнівалася в успіху, бо з дитинства не вірила в усе це. Подруга навіть вирішила поїхати зі мною і підтримати. Ця жінка допомогла мені. І не тільки змогла зняти всілякі пристріти і псування, а й допомогла психологічно, дала кілька порад щодо життя, відразу стало набагато легше вже від її слів. Ну, і всі її ритуали, звісно, допомогли. Життя пішло в гору, за що дуже вдячна їй.
 
Gloria09 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Lybava ()
У мене було дуже багато проблем: сімейних, у плані навчання, роботи. Щосили намагалася не сумувати, але тут моя найкраща подруга порадила мені звернутися до Люції. Я дуже сумнівалася в успіху, бо з дитинства не вірила в усе це. Подруга навіть вирішила поїхати зі мною і підтримати. Ця жінка допомогла мені. І не тільки змогла зняти всілякі пристріти і псування, а й допомогла психологічно, дала кілька порад щодо життя, відразу стало набагато легше вже від її слів. Ну, і всі її ритуали, звісно, допомогли. Життя пішло в гору, за що дуже вдячна їй.
Життя до Люції було тихий жах. Після розлучення з чоловіком у мене почалися проблеми з чоловіками, нічого не розуміла, що відбувається. Як виявилося, його нинішня дружина навела на мене приворот на нещастя в особистому житті...  Люція допомогла мені, вона вичитала мене молитвами!!! Уже через три місяці в мене з'явився чоловік, з яким у нас відбудеться весілля вже через місяць! Я щаслива!
 
Nyusha Повідомлення # 7
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 179
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Gloria09 ()
Життя до Люції було тихий жах. Після розлучення з чоловіком у мене почалися проблеми з чоловіками, нічого не розуміла, що відбувається. Як виявилося, його нинішня дружина навела на мене приворот на нещастя в особистому житті...  Люція допомогла мені, вона вичитала мене молитвами!!! Уже через три місяці в мене з'явився чоловік, з яким у нас відбудеться весілля вже через місяць! Я щаслива!
Розповім вам свою невелику історію, не буду багато розповідати, тому що занадто особисте. Нещастя мене просто переслідували, все було дуже погано. Але моя знайома порадила проконсультуватися з Люцією Вона мені допомогла впоратися з цими бідами, я вдячна цій жінці дуже.
 
Java Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Як мені можна потрапити до Люції?
 
Svetlanaaa9 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Java ()
Як мені можна потрапити до Люції?
Наразі з Люцією можна проконсультуватися тільки онлайн за телефоном 0950937820 або через вайбер, телеграм або whatsapp.
 
vera67 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, в які дні вона приймає і вартість прийому?
 
stassya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата vera67 ()
Підкажіть, в які дні вона приймає і вартість прийому?
Люція приймає по середах і п'ятницях, вартість прийому різна, залежить від вашої проблеми і починається від 1000 грн.
 
Dod45 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі хочу порадити вам чудового професіонала Люцію, сам особисто звертався до неї 2 рази: перший раз - через особисту проблему стосовно здоров'я, вдруге - вже задоволений результатом першого походу, звернувся через роботу, і знову залишився задоволений!
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Жіночі проблеми та їх вирішення » Ворожка Люція Одеса відгуки (Ворожка Люція Одеса відгуки)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: