Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » косметика з гіалуроновою кислотою (косметика з гіалуроновою кислотою)
косметика з гіалуроновою кислотою
karinadzn Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Чула, що косметика з гіалуроновою кислотою дуже добре зволожує шкіру. А що краще - брати креми чи робити уколи з нею?
 
ma2marina2na Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую все ж робити уколи, результат швидший, ніж звичайні засоби, навіть і професійні. Головне, щоб фахівця знайшли з досвідом)
 
marinalu Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо починати догляд за своїм обличчям вчасно, а не тоді, коли вже, крім уколу, нічого не допоможе, то можна обійтися і доглядовою косметикою. Я, наприклад, користуюся корейською косметикою і мене все влаштовує. Купую, все на одному сайті. Переходьте в розділ, там, де засоби з гіалуронкою і обираєте все, що душа забажає. Мій улюблений продукт Інтенсивно зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Medi Peel
 
karinadzn Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата marinalu ()
Якщо починати догляд за своїм обличчям вчасно, а не тоді, коли вже, крім уколу, нічого не допоможе, то можна обійтися і доглядовою косметикою. Я, наприклад, користуюся корейською косметикою і мене все влаштовує. Купую, все на одному сайті. Переходьте в розділ, там, де засоби з гіалуронкою і обираєте все, що душа забажає. Мій улюблений продукт Інтенсивно зволожувальний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою Medi Peel
Ну так, я ще не така стара, вирішила просто раніше почати доглядати за своїм обличчям, значить мені ваш варіант підходить, придивлюся.
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум про косметику » косметика з гіалуроновою кислотою (косметика з гіалуроновою кислотою)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: