Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Купальники 2014 (Купальники 2014)
Купальники 2014
juju1002 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Пляжний сезон у самому розпалі, тому поспішаю поділитися хорошим магазином купальників intimo.com. Чудовий асортимент, ціни та сервіс. По-перше, завжди оригінальні модельки, і відповідні розміри. Доставку здійснюють вчасно, а коли приїжджаєш до них в офіс, так там справжній рай для будь-якої жінки, і все без проблем, якщо розмір не підійшов на місці, пропоную щось інше. Так що раджу придивитися.
 
Kate Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У 2015 році будуть офігітельні купальники.
 
jevapa Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
звідки Ви знаєте, що будуть хороші купальники в 2015 році???? Як би не особливо я і помічала, що вони з кожним роком змінюються... Ось і проблема вибору гарного одягу для сучасних дівчат так, як здебільшого одяг не новий, а вдосконалений старий))))
 
Polinka Повідомлення # 4
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Переглядаю купальники вже не один день. Справді, краси дуже багато цього року. Найбільше подобаються тут купальники такого плану

Хоча, й інших модельок, не гірших за цю, вистачає!
 
new_ton Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Polinka ()
Переглядаю купальники вже не один день. Справді, краси дуже багато цього року. Найбільше подобаються тут купальники такого плануХоча, й інших модельок, не гірших за цю, вистачає!
ось ця модель на всіх сайтах думаю всі модниці вже прикупили
 
TheRoad Повідомлення # 6
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
А я з нетерпінням чекаю на відпустку - всі купальники оціню на пляжі прямо на моделях smile
 
Антоніна Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата jevapa ()
звідки Ви знаєте, що будуть хороші купальники в 2015 році???? Як би не особливо я і помічала, що вони з кожним роком змінюються... Ось і проблема вибору гарного одягу для сучасних дівчат так, як здебільшого одяг не новий, а вдосконалений старий))))
Ви маєте рацію, що дизайнери не вигадують з року в рік кардинально нові моделі купальників, а беруть за основу для модних колекцій нового сезону моделі, що вже зарекомендували себе і полюбилися жінкам. Вони просто додають ефектні деталі декору, нові забарвлення, фасони крою - і виходить трендова річ. Ось, наприклад, купальник червоного кольору. Цей крій був актуальним у середині 80-х. А сьогодні такий традиційний суцільний купальник, завдяки новому принту від італійських дизайнерів, отримав друге життя.
 
Murchalka Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
А я люблю верх-"шторки" і плавки на зав'язках )
Щороку купую новий і задоволена ) Дуже зручний - тіло все засмагає, плавати зручно. Що ще потрібно ?)
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Шопінг в Одесі » Купальники 2014 (Купальники 2014)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: