Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум вагітних » Як визначити стать майбутньої дитини? (Як визначити стать майбутньої дитини?)
Як визначити стать майбутньої дитини?
Леру_ня Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Статус: Offline
Один із найпопулярніших способів впливу на стать майбутньої дитини - це вибір певного часу для статевих зносин. Цей метод ґрунтується на якійсь теорії, відомій як "Теорія Шеттлса" (Shettles), згідно з якою "чоловічі" сперматозоїди рухаються швидше, ніж "жіночі", але й гинуть раніше. Тобто якщо ви хочете народити хлопчика, утримайтеся від статевих зносин протягом 2-3 днів до овуляції, а потім займіться ними якомога ближче до терміну овуляції. Таким чином, більш рухливі "чоловічі" сперматозоїди доберуться до яйцеклітини раніше. Якщо ж ви хочете народити дівчинку, займіться сексом за 2-3 дні до овуляції, щоб "чоловічі" сперматозоїди загинули на час виходу яйцеклітини, а "жіночі" сперматозоїди, які живуть довше, мали більше шансів дістатися до яйцеклітини. Детальніше moymalysh
 
zina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
цікава теорія
 
Wiciaine Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
і в мене так само )))
 
Nika9 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Теорії багато... починаючи з астрології і закінчуючи завданнями з біології, які допомагають визначити процентне співвідношення статі дитини.
 
Yen Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, чула таке, але головне це здоров'я!
 
ANON Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу запитати знаючих, хто вже давно на форумі - я недавно народила і дуже переживаю за свою дитину, моя робота передбачає роботу з безліччю людей, і дитина завжди зі мною, але в офісі є одна людина, від якої мій малюк просто кричить, варто підійти до цієї "пані" й заговорити зі мною - і він одразу ж, як індикатор, плаче. Я стала побоюватися поганого пристріту, і, як всі знають, діти прекрасно відчувають погану енергію людини. Ось на сторінці Аніки gadalka-anika, я побачила пост про таке явище і хочу запитати, у кого було також? Як ви убезпечили свою дитину від пристріту, може, обряд якийсь? я хочу замовити червону нитку від пристріту й Аніка ще писала, що може написати молитву спеціальну. Хто користувався подібною магією опишіть мені, спасибі!
 
Марина888 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
цікава теорія, але не єдина. хоча я віддаю перевагу все-таки доказовій медицині, і коли хотіла визначити стать дитини, то просто запитала про це свого гінеколога під час УЗД.
 
Lugova66 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
я зараз вагітна втретє, і ми підлашовувались під овуляцію. Всі три рази стать була така, як хотіли. Коли акт був за декілька днів до овуляції, були дівчатка, коли в день овуляції, хлопчик. Ясно, що це не 100%, але шанс збільшує
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Форум вагітних » Як визначити стать майбутньої дитини? (Як визначити стать майбутньої дитини?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: