Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Загальний жіночий форум » Що подарувати дівчині? ? (Хочу подарувати дівчині золоту прикрасу, не знаю що краще)
Що подарувати дівчині? ?
Що б ви хотіли дівчата?
1. 1.Браслет із червоної нитки із золотим кулончиком (кажуть модно, вона мені за нього давно говорила) [ 0 ] [0.00%]
2. 2.Золоте колечко (не пропозиція) [ 0 ] [0.00%]
Усього відповідей: 0
KuzkinaMat Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата допоможіть!!!)Не знаю що краще подарувати,браслет з червоної нитки із золотим кулончиком(кажуть це модно, вона давно мені говорила про нього) Я більше схиляюся до золотого колечка (не пропозиція, просто прикраса!)
Ах так, ще один не маловажний факт, найімовірніше це прошальний подарунок, після якого happy end.
Допоможіть будь ласка!!!)
 
chenna Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо ви шукаєте незвичайний та творчий подарунок для дівчини, картину за номерами від фірми Орігамі може стати ідеальним варіантом https://kartiny-po-nomeram.in.ua/g101931424-kartiny-nomeram. Цей подарунок дозволить вашій дівчині насолодитися творчістю, відчути себе митецькою та створити власний шедевр
 
Lugova66 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
колечко явно буде коштувати дорожче. Якщо збираєтесь розтаватись, навряд чи вона його потім буде носити, тому краще браслет з червоної нитки
 
Одеський форум » ЖІНОЧИЙ ФОРУМ » Загальний жіночий форум » Що подарувати дівчині? ? (Хочу подарувати дівчині золоту прикрасу, не знаю що краще)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: