Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » БАРАХОЛКА ОДЕСА » Нова техніка » Продам Побутову техніку (магазин)
Продам Побутову техніку
Вітяїко Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожен із нас прагне до європейського рівня життя. Втілюйте свої мрії разом з нами, купуючи товари європейської якості. Оточіть себе комфортом, про який Ви так довго мріяли. Ми - інтернет-магазин http://www.e-7km.com/ в будь-який зручний вам час готові запропонувати високу якість за доступною ціною. Завдяки нам, товари, раніше вам недоступні, стали ближче, дешевше і для вашої зручності, інтуїтивно каталогізовані.
Ми - інноваційний інтернет-магазин http://www.e-7km.com/ , який завжди йде в ногу з часом. Завдяки нам те, що ще вчора здавалося вам фантастично неймовірним, вже завтра може працювати у Вашому домі чи офісі.
високої якості товар;
доступні ціни;
кваліфіковані консультації.

Оптовий Інтернет-магазин побутової техніки "http://www.e-7km.com/ "

Шановні покупці! Наша компанія займається оптовим продажем побутової техніки та електроніки з 1998 року. Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію від виробника, саме тому наші ціни істотно нижчі від оптових цін інших магазинів побутової техніки та електроніки. У нашому інтернет-магазині представлено побутову техніку найзатребуваніших світових виробників, яка має гарантійне обслуговування в сервіс-центрах по всій Україні. 

Замовлення і запити на сайті обробляються цілодобово! Наші менеджери завжди раді відповісти на Ваші запитання, а також запропонувати Вам популярні і затребувані товари. Якщо ви не знайшли потрібний товар, хочете співпрацювати, звертайтеся будь ласка за телефонами: 
(093) 529-04-52; (095) 649-52-22; (095) 251-51-75 або через електронну пошту e7km.opt@gmail.com - ми постараємося знайти його для Вас.

Ми знаходимося в м.Одеса, 7км вул.Харківська
Час роботи магазину:
субота - четвер
з 06.00 до 14.00
Доставка:
протягом 1-3 днів
 
goscha33 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
ого, скільки багато інформації. А круто те, що магазин працює з 6 ранку, так? От тільки б мені хто підказав який кондиціонер купити в офіс собі. А то інтернет магазинів я і так знаю багато нормальних...
 
borik22 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата goscha33 ()
то підказав який кондиціонер купити в офіс собі
Ну так для купівлі кондиціонера в офіс багато думати не потрібно. Візьміть за 5 тисяч гривень собі китайський кондиціонер Delfa і нехай служить Вам вірою і правдою. Думаю, що ця ціна якраз Вас влаштує, тому що я не бачу сенсу купувати в офіс кондиціонери, які коштують понад 10 тисяч гривень. Це ж не собі додому, а на роботу. А цієї Делфи вистачить Вам на довго. Вони роблять кондишени нормально і поломок у них дуже мало, хіба що на заводський брак потрапите...
 
mironkov_grisha Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата borik22 ()
Ну так для купівлі кондиціонера в офіс багато думати не потрібно. Візьміть за 5 тисяч гривень собі китайський кондиціонер Delfa і нехай служить Вам вірою і правдою. Думаю, що ця ціна якраз Вас влаштує, тому що я не бачу сенсу купувати в офіс кондиціонери, які коштують понад 10 тисяч гривень. Це ж не собі додому, а на роботу. А цієї Делфи вистачить Вам на довго. Вони роблять кондишени нормально і поломок у них дуже мало, хіба що на заводський брак потрапите...
Цілком згоден із Вами. А якщо не хочете Делфу, тоді можете ще глянути лемберг, мідеа, купер. Це ті кондиціонери, що більш-менш ціни нормальні...
 
Petyanja Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкраще рішення - це купити собі кондер від фірми Самсунг і радіти. А то ще перебираєте щось не те не те не те не так...
 
Lero4ka1223 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
спасибі за інформацію
 
Одеський форум » БАРАХОЛКА ОДЕСА » Нова техніка » Продам Побутову техніку (магазин)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: