Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ОГОЛОШЕННЯ ОДЕСИ » Пошук людей » Кибальник Олександр Сергійович 1969 р.н. (0506807163, Луганськ, Красний Луч)
Кибальник Олександр Сергійович 1969 р.н.
Odessit Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Кибальник Олександр Сергійович 1969 р.н.
0506807163, Луганськ, Красний Луч

Кибальник Олександр Сергійович 1969 р.н. тел.0506807163 проживає в м. Луганську, раніше в м. Красний Луч. Я таких сказачників ще не бачив. Ця людина має талант розповідати людям небелиці, втиратися в довіру, а потім їх просто напросто кидати. Така історія сталася я знаю ось наприклад
коли у нього було підприємство ТОВ "Моноліт" (рід діяльності - камінь), що розташоване в м. Красний Луч, і ось кришував його там на той момент прокурор Антрацита, якийсь Цисов Дмитро, якого потім він підставив на хабарі з новим прокурором, якого вже призначали на той момент. Хоча до цього він так втерся в довіру до Цисова, їли з однієї тарілки і тягали одних і тих самих баб по лазнях (у прямому сенсі слова).
 
Boris Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Втерся в довіру людині, обіцяв повирішувати йому там питання по посаді, розповів, що він у родичах чиновника там (хоча сам звичайний голодранець, який вирвався якось у люди завдяки тільки тому, що одружився 3 раз тоді на той час з донькою голови районної адміністрації). Ну і зрозуміло, що замість усіх рішень відібрав половину ставка у людини.
 
Євгеній Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Що ви женете, нормальний він чувак, через нього можна зняти дівчинку недорого хорошу.
 
Одеський форум » ОГОЛОШЕННЯ ОДЕСИ » Пошук людей » Кибальник Олександр Сергійович 1969 р.н. (0506807163, Луганськ, Красний Луч)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: