Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Товари з Китаю (Товари з Китаю)
Товари з Китаю
Remm Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу знайти хорошого постачальника товару в Китаї. Як це зробити?
 
Паула Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся до хлопців з компанії "Сargo 120". Вони роблять оперативну доставку карго з Китаю в Україну. Допомагають знайти гідного постачальника, заздалегідь перевіряють його продукцію на відповідність якості, перед тим як викупити надають оглядовий відео звіт. Рівень послуг, що надаються, дуже високий, і при цьому розцінки у них цілком доступні.
 
Kukolka Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
І ще можна звернутися в цю фірму ЯрТранс Лоджистік yartrans.ua, вони роблять доставку з Китаю, та й інших країн теж. Самі можете вибрати вид доставки, який вам більше до душі і кишені)
 
Vitalik27 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
допоможіть порадою
 
FainaSmirnova Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А ціни за доставку беруть дорога з Китаю?
 
Heormi Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У чому проблема безпосередньо зв'язатися з продавцями ?
 
OlegGurin Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Heormi ()
У чому проблема безпосередньо зв'язатися з продавцями ?
Я точно такої ж думки. У Китаї є величезний торговий майданчик Аліекспресс. Там можна домовиться щодо закупівлі та доставки товару з будь-яким продавцем. Ба більше, на Аліку є ось безкоштовні промокоди на всі товари (оновлюється щомісяця).  Так що, ви ще можете заощадити на вартості товару.
 
Markelov Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені потрібно, щоб мені постачальника підібрали хорошого і перевірила якість замовлених товарів, а потім доставили в Україну з КНР. У кого є такі послуги?
 
Fenrizshura Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Цитата Markelov ()
А мені потрібно, щоб мені постачальника підібрали хорошого і перевірила якість замовлених товарів, а потім доставили в Україну з КНР. У кого є такі послуги?
І це теж можна зробити, існують спеціалізовані сервіси для таких справ. Вам не доведеться ні про що турбуватися, варто лише звернутися у фірму dostavkain, і вам будуть надані компетентні послуги від найдосвідченіших людей у цій сфері. Для вас підберуть найкращих постачальників, а коли ви будете готові замовляти в них товари, перед відправленням перевірять їхню якість.
 
Lola044 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Алі експрес на мою думку найнадійніший постачальник. Я замовляю тільки там.
 
Frimaye Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендується звернутися до логістичної компанії Sea Way, якщо необхідно знайти надійного постачальника товарів з Китаю 
 Компанія надає можливість вибору між авіа- і морською доставкою, а доставка здійснюється вантажним транспортом. Ціни на сайті вказані чесні, і представник компанії завжди готовий допомогти і відповісти на всі питання 24/7.
 
Одеський форум » ТОВАРИ ТА ПОСЛУГИ В ОДЕСІ » Відгуки про товари, послуги, виробників та організації » Товари з Китаю (Товари з Китаю)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: