Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Центр Артмедіуз відгуки
Jeanette Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр Артмедіуз відгуки
 


Вітаю! Мені терміново потрібно здати аналізи. Підкажіть, будь ласка, можливо, хтось користувався послугами діагностичної лабораторії "Артмедіуз"? Як там? Варто туди звертатися?
 
Inessa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Я здавала аналізи в "Артмедіуз" кілька місяців тому і залишилася дуже задоволена. Персонал ввічливий, усе чисто й акуратно, ціни цілком прийнятні. А головне - результати аналізів були готові дуже швидко і, як потім підтвердив лікар, точні. Тож я можу сміливо рекомендувати цю лабораторію!
 
Xenia Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж там здавала аналізи і жодних нарікань немає. Все на вищому рівні!
 
40Ludmila Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я там із дитиною була. Теж усе дуже сподобалося. Медсестри дуже уважні до дітей, відразу видно, що люблять свою роботу. Аналізи зробили швидко, результати потім на електронну пошту надіслали.
 
MarinaMoon Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
А я здавала в "Артмедіуз" аналізи на гормони. Результати потім перевіряла ще раз в іншій лабораторії - все збіглося. Тож я їм довіряю.
 
NNina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
"Артмедіуз" - це найкраща лабораторія в Одесі, на мій погляд! Там не тільки широкий спектр аналізів, а й дуже сучасне обладнання. А персонал - просто супер! Завжди допоможуть, підкажуть, пояснять.
 
OksanaО Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж за "Артмедіуз"! Ціни у них, до речі, набагато нижчі, ніж в інших лабораторіях.
 
Pelageya Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна координати цієї лабораторії, будь ласка?
 
40Ludmila Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! "Артмедіуз" знаходиться на Богдана Хмельницького, 24, каб.7. Телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95. Є ще Viber: (068)147-49-52.
 
RosaRipple Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я теж хочу залишити відгук про "Артмедіуз". Здавала там аналізи крові - все чітко і швидко. Результати отримала наступного дня. Персонал дуже ввічливий, у лабораторії чисто і приємно перебувати. Ціни адекватні. Я задоволена!
 
Sophia Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Я пенсіонерка, і для мене важлива не тільки точність аналізів, а й доступні ціни. "Артмедіуз" - якраз те, що потрібно! Аналізи завжди готові вчасно, персонал ввічливий і уважний. Дякую вам за вашу роботу!
 
Tamaraа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Здавала аналізи під час вагітності, дуже хвилювалася, але медсестри мене заспокоїли і все швидко й акуратно зробили. Результати були готові вже через день.
 
Ursula Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх гарних відгуків про "Артмедіуз"! Це справді найкраща лабораторія в місті! Аналізи завжди точні та вчасно, персонал привітний і професійний. Усім рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: