Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Аналізи Артмедіуз відгуки
M0nika Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Аналізи Артмедіуз відгуки
 

Терміново потрібно здати аналізи, лікар порадив діагностичну лабораторію "Артмедіуз". Що можете сказати про цю лабораторію? Чи варто туди звертатися?
 
Ама3онка Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже кілька разів зверталася в "Артмедіуз" і залишилася дуже задоволена. Лабораторія справді чудова, аналізи завжди точні й надходять вчасно. Професійне обладнання та висококваліфікований персонал - це точно про них. Рекомендую!
 
Kuki Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую! У мене вся сім'я здає аналізи в "Артмедіуз". Дуже задоволені обслуговуванням і точністю результатів. Лабораторія надає широкий спектр аналізів, що дуже зручно. Однозначно варто звертатися.
 
Акива Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж користувалася послугами цієї лабораторії. "Артмедіуз" - це найкращий лабораторно-діагностичний центр, який я знаю. Персонал ввічливий, обладнання сучасне, результати аналізів завжди достовірні. Усім рекомендую!
 
Dante Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
M0nika, не роздумуй, звертайся в "Артмедіуз"! У мене тільки позитивні враження. Аналізи завжди готові вчасно, і я впевнена в їх точності. Лабораторія дуже чиста і затишна, персонал доброзичливий і професійний.
 
Bаunty Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згодна з дівчатками! "Артмедіуз" - це справжня знахідка. Аналізи завжди роблю там, і жодного разу не було жодних проблем. Результати приходять швидко, і я впевнена в їхній достовірності. Персонал дуже уважний і кваліфікований.
 
KoTuk Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу підтримати "Артмедіуз". Це справді найкраща лабораторія. Дуже зручно, що в них великий вибір аналізів, результати завжди точні та приходять вчасно. Персонал дуже приємний і компетентний.
 
Bambi Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки похвалити "Артмедіуз". Уже кілька років здаю там аналізи і ніколи не було проблем. Лікарі завжди впевнені в результатах, що для мене найважливіше. Обладнання нове, все дуже чисто й акуратно.
 
VeroN Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася в "Артмедіуз" кілька разів, і щоразу все було на висоті. Аналізи завжди точні та вчасно, персонал ввічливий і уважний. Лабораторія дійсно заслуговує на довіру. Рекомендую всім!
 
Jopa Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можете залишити координати цього центру?
 
KoTuk Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Jopa, лабораторія знаходиться на Богдана Хмельницького, 24, каб. 7. Контактні телефони: 0 800 308 818, 048 734-93-95, Viber: (068) 147-49-52.
 
Piffy Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу поділитися своїм досвідом. Зверталася в "Артмедіуз" і була дуже задоволена. Аналізи завжди точні та вчасно. Персонал ввічливий і професійний. Дякую всім за хороші рекомендації!
 
MamBa Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всі позитивні відгуки! Лабораторія "Артмедіуз" справді заслуговує на довіру. Аналізи завжди точні та вчасно. Співробітники привітні та компетентні. Усім рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: