Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Де купити окуляри дегресивні Одеса
Павлина Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Де купити окуляри дегресивні Одеса 


Я хочу підібрати якісні окуляри дегресивні і думаю звернутися в офтальмологічний центр в Одесі. Підкажіть, у який центр краще звертатися? Важливо, щоб була хороша якість оптики і послуг підбору. Чи є у них діагностика зору?
 
Циля Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно рекомендую офтальмологічний центр «Люмос». Я сам там підбирав окуляри, і вони виявилися ідеальними для моїх потреб. Комфортні, не викликають подразнення і відмінно коригують зір. У «Люмосі» є чудова діагностика зору, тож вам точно допоможуть.
 
Правдина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попередньою думкою! «Люмос» - це професіоналізм і увага до кожного клієнта. Мені підібрали такі окуляри, які навіть після довгого робочого дня не викликають втоми очей. Крім того, сам процес підбору був дуже уважний, а діагностика проводилася на сучасному обладнанні.
 
Нісса Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це найкраще місце в Одесі для підбору окулярів. Мене вразило, наскільки точно і ретельно підібрали мені окуляри дегресивні. Вони ідеальні для роботи з комп'ютером, і я вже порекомендував цей центр усім своїм друзям. Діагностика тут на вищому рівні, як і саме обслуговування.
 
Радинка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу тільки приєднатися до рекомендацій на користь «Люмоса». Підібрані мені окуляри виявилися просто знахідкою: жодних головних болів чи втоми очей, як це було раніше з іншими окулярами. У «Люмосі» працюють справжні професіонали, і вони справді допомагають знайти ідеальне рішення для кожного.
 
Радмила Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
«Люмос» - це однозначно найкраще місце для підбору окулярів. Я нещодавно отримав там свої дегресивні окуляри, і вони підійшли мені ідеально. Очі більше не втомлюються, і я почуваюся значно краще. У центрі використовують сучасне обладнання для діагностики, і фахівці знають свою справу на всі 100%.
 
Розалія70 Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 0
Статус: Offline
Абсолютно згоден! «Люмос» - це не просто центр, це місце, де вам дійсно допоможуть поліпшити зір. Мої нові дегресивні окуляри ідеально підходять для роботи та повсякденного життя. Крім того, процес діагностики був дуже докладним, і мені все пояснили, що дуже порадувало.
 
Настасья Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідав «Люмос» за рекомендацією знайомих, і залишився в захваті. Мені підібрали окуляри дегресивні, які перевершують усі очікування. Очі тепер не втомлюються навіть після довгого часу за комп'ютером. У цьому центрі дійсно знають, що роблять, і діагностика тут на вищому рівні.
 
Наталія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити відгук про «Люмос». Цей офтальмологічний центр вартий своїх рекомендацій. Я отримав тут свої дегресивні окуляри, і вони виявилися дуже зручними та ефективними. У «Люмосі» є все необхідне обладнання для точної діагностики, і персонал дійсно піклується про кожного клієнта.
 
Горбунова Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Можете підказати контактні дані офтальмологічного центру «Люмос»? Хочу записатися на прийом.
 
Нісса Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! Центр «Люмос» знаходиться за такими адресами: Генуезька 1/2, Богдана Хмельницького 1/3 та Корольова 56а. Контактні телефони: (048) 777-78-80 і (067) 474-65-35. Рекомендую записуватися заздалегідь, там часто бувають черги.
 
Святослава Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за рекомендацію «Люмоса»! Записалася на прийом, пройшла діагностику і підібрали окуляри. Дуже задоволена якістю обслуговування і самими окулярами. Тепер зір набагато кращий, і окуляри сидять ідеально.
 
Карлл Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Велике спасибі за поради! Я теж вибрала «Люмос» і не пошкодувала. Підібрали мені чудові дегресивні окуляри, які повністю відповідають моїм очікуванням. У центрі дуже привітні фахівці, і якість оптики на висоті.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: