Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Замовити лінзи для зору Одеса
Tuko Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Замовити лінзи для зору Одеса 


Хлопці, всім привіт! Мені потрібно підібрати якісні лінзи для зору, і я подумую звернутися в офтальмологічний центр "Люмос" в Одесі. Хто-небудь там уже підбирав лінзи? Яка якість лінз і послуг підбору?
 
ZмеючKа Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно відвідала "Люмос" для підбору контактних лінз, і мені все сподобалося. Спочатку зробили повну діагностику зору, перевірили очі на сучасному обладнанні. Підібрані лінзи підійшли ідеально, жодних проблем із ними немає. Дуже задоволена професіоналізмом співробітників і їхньою увагою до деталей. Рекомендую!
 
Таиssия Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід із центром "Люмос" був аналогічним. Комплексне обстеження зору, ретельний підбір лінз і корисні консультації щодо догляду. Лінзи сидять ідеально, не відчуваю їх на очах. Дуже рекомендую цей центр!
 
ЧіКа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала "Люмос" для підбору лінз і залишилася дуже задоволена. Офтальмолог провів детальне обстеження, підібрав лінзи, які ідеально підходять моїм очам. Ношу їх уже кілька тижнів і жодних проблем. Лікарі та персонал дуже уважні та професійні. Однозначно рекомендую!
 
DerЗykaя Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я впевнена, що знайшла надійне місце для регулярних перевірок зору і підбору лінз. Рекомендую "Люмос" усім, хто шукає якісне обслуговування та індивідуальний підхід до корекції зору.
 
BABAYAGA Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу підтвердити всі позитивні відгуки. Процес підбору лінз у "Люмос" був ретельним і професійним. Повна діагностика зору, сучасне обладнання, уважні фахівці. Підібрані лінзи сидять ідеально і не викликають дискомфорту. Рекомендую всім, хто шукає якісне обслуговування.
 
DIMENTRA Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала "Люмос" для підбору контактних лінз і залишилася дуже задоволена. Офтальмолог провів повне обстеження, підібрав ідеальні лінзи, які не спричиняють дискомфорту і забезпечують відмінний зір. Дуже задоволена рівнем сервісу і професіоналізмом фахівців. Рекомендую цей центр!
 
IRXACIWA Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в "Люмосі" для підбору лінз і залишилася в захваті. Повне обстеження зору, ретельний підбір лінз і докладні консультації з догляду. Лінзи ідеально підійшли, ношу їх без проблем. Дуже задоволена професіоналізмом співробітників. Рекомендую цей центр усім, хто піклується про свій зір.
 
kowarin Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто-небудь може підказати контактні дані офтальмологічного центру "Люмос"?
 
DerЗykaя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр розташований на Генуезькій 1/2 і на Богдана Хмельницького 1/3, контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
OQUQODINA Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за хороші відгуки про центр "Люмос". Записалася на прийом і залишилася дуже задоволена якістю послуг і підбором лінз. Фахівці дійсно професіонали, рекомендую!
 
TSERA Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації! Відвідала "Люмос" і залишилася під враженням від якості обслуговування. Лінзи підібрали ідеально, жодних проблем із ними немає. Дуже задоволена!
 
Атаманша Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую форумчанам за відгуки про центр "Люмос". Записалася, пройшов обстеження і підібрали чудові лінзи. Рівень сервісу на висоті, рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: