Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Люмос Одеса відгуки
Магдалина20 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Люмос Одеса відгуки 


Хто-небудь із вас був у центрі корекції зору "Люмос"? Які загалом враження? Чи варто звертатися на корекцію зору?
 
Болеслава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже вражена рівнем сервісу в цьому центрі. Співробітники справді піклуються про своїх клієнтів і роблять усе можливе, щоб забезпечити їм комфортне та приємне відвідування. Мені підібрали не тільки якісні окуляри, а й дали цінні поради щодо догляду за своїм зором.
 
Білояр Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Процес обстеження зору в центрі "Люмос" був неймовірно інформативним. Лікарі детально пояснили мені стан мого зору та запропонували різні варіанти корекції. Я відчуваю, що мій зір перебуває в надійних руках, і рекомендую цей центр усім, хто шукає професійну допомогу в галузі офтальмології.
 
Дегтярьова Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин центру корекції зору "Люмос", я почуваюся як нова людина. Вони не тільки допомогли мені вибрати ідеальні окуляри, а й провели комплексне обстеження, виявивши проблеми, про які я навіть не підозрювала. Я вдячна їм за уважний підхід і якісне обслуговування.
 
sunset24 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина і я обидва відвідали Люмос, і залишилися під враженням від якості обслуговування. Вони провели нам всебічне обстеження і допомогли вибрати ідеальні окуляри, які підходять під наші потреби. Тепер ми обидва почуваємося комфортно завдяки їхній допомозі.
 
Любомира Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я багато років носила окуляри, але тепер вирішила спробувати лінзи, і центр Люмос став моїм вибором. Тут мені не тільки підібрали чудові та якісні лінзи, а й навчили, як ними користуватися. Вдячна допомозі та професіоналізму фахівців центру "Люмос" і рекомендую до них звертатися.
 
Ліліана Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
З мого досвіду, цей центр є одним із найкращих у місті. Вони не тільки надають широкий вибір окулярів і лінз, а й забезпечують високий рівень медичного обслуговування та діагностики.
 
Alexxandra Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр корекції зору "Люмос" вирізняється своїм індивідуальним підходом до кожного пацієнта. Лікарі та співробітники завжди готові вислухати ваші проблеми і запропонувати найкраще рішення. Я ціную їхню увагу до деталей і професіоналізм. Раджу!
 
8Ulyana Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довгий час страждала від погіршення зору, і цей центр став для мене справжнім порятунком. Лікарі провели ретельне обстеження і рекомендували індивідуальний план лікування. Тепер і я можу насолоджуватися життям, не відчуваючи дискомфорту від проблем із зором.
 
BeckyJ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" не тільки допоміг мені знайти ідеальні окуляри, а й надав чудовий вибір лінз, які повністю змінили мій спосіб життя. Я радий, що звернувся саме до них, і рекомендую його всім!
 
Леоніла Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Здрастуйте, а можна дізнатися координати цього центру?
 
Дегтярьова Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактні телефони - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35. Можете звернутися на Генуезьку 1/2 або на Богдана Хмельницького 1/3, в обох центрах дуже хороші фахівці.
 
Діонісія Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала безліч центрів корекції зору, але цей точно виділяється на тлі інших. Вони не тільки надали мені чудові окуляри, а й провели детальне обстеження, виявивши проблеми, про які я навіть не підозрював. Я рекомендую цей центр усім, хто цінує якість і професіоналізм.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: