Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки Люмос в Одесі
Гуляша Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Люмос в Одесі 


Доброго дня! Хотіла б дізнатися у тих, хто вже пройшов процедуру корекції зору в "Люмосі", про ваш досвід. І чи можете рекомендувати цей центр?
 
Клавдія1993 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Сучасне обладнання, високий професіоналізм лікарів та індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось що відрізняє центр "Люмос" від інших. Я з упевненістю рекомендую його всім, хто шукає якісну корекцію зору та правильний підбір окулярів і лінз.
 
Груша Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний вибір оправ і лінз, доброзичливий персонал і професійні лікарі - ось що робить цей центр найкращим у своєму роді. Я дуже задоволена своїм досвідом тут і з упевненістю повернуся сюди в майбутньому.
 
Новгородцев Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє відвідування цього центру корекції зору було просто приголомшливим! Вони не тільки надали мені широкий вибір лінз і окулярів, а й провели всі необхідні обстеження і лікування з високим професіоналізмом.
 
Капітоліна Повідомлення # 5
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 0
Статус: Offline
Центр "Люмос" - справжня знахідка для тих, хто цінує свій зір. Я була вражена не тільки якістю пропонованих продуктів, а й увагою, приділеною кожному клієнту в процесі обстеження і лікування + відмінна оптика.
 
Зіновія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійний і доброзичливий персонал центру "Люмос" допоміг мені вибрати ідеальні лінзи й оправу, а також провів усі необхідні тести для корекції мого зору.
 
Капека Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Нарешті я знайшла місце, де можна отримати всі послуги з догляду за зором під одним дахом! Чудовий вибір лінз і окулярів, а також можливість пройти обстеження і лікування - все це робить цей центр ідеальним вибором для мене.
 
Грін Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки цьому центру я зміг отримати ідеальні лінзи та окуляри, а також пройти повне обстеження і лікування свого зору. Професійні лікарі та доброзичливий персонал зробили все можливе, щоб мій візит був комфортним і продуктивним.
 
Аксаков Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди боявся звертатися по допомогу до фахівців із корекції зору, але цей центр повністю змінив мою думку! Вони надали мені не тільки чудові лінзи та окуляри, а й забезпечили якісне обстеження та лікування моїх очей.
 
Владилена Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, розкажіть, як можна записатися в цей центр?
 
Зіновія Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Телефонуйте і записуйтеся - (048) 777-78-80, (067) 474-65-35.
 
Оліса Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
У центрі "Люмос" є все необхідне для догляду за очима: від широкого вибору лінз і окулярів до професійного обстеження і лікування.
 
Гликерія Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 0
Статус: Offline
Я в захваті від якості обслуговування в цьому центрі! Вони не тільки допомогли мені вибрати ідеальні лінзи та окуляри, а й провели всі необхідні тести, щоб переконатися у здоров'ї моїх очей.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: