Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Очищення волосся від токсинів в Одесі
olgalash Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Очищення волосся від токсинів в Одесі
 


Здрастуйте, форумчани! Нещодавно дізналася про систему Detox System від Philip Martin's для очищення волосся від токсинів. Чула, що вона дає чудові результати, але хотілося б дізнатися вашу думку. Чи варто користуватися цією системою? Які відгуки можете залишити? Які результати ви отримали?
 
natali616 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Перепробувала багато різних засобів, але Detox System від Philip Martin's - найкраща для очищення, відновлення та зміцнення волосся. Вона дійсно очищає волосся від забруднень, які не змиваються у звичайних домашніх умовах. Після процедури волосся стає блискучим і яскравим, навіть якщо воно пофарбоване. Пасма стають більш легкими та об'ємними. Рекомендую!
 
kitoffка Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Detox System від Philip Martin's працює на всі 100%. У мене часто накопичуються мінеральні опади від нашої жорсткої води, через що колір волосся тьмяніє, а пасма стають жорсткими. Після процедури волосся стало помітно м'якшим і яскравішим. Плюс, детокс-система добре очищає шкіру голови, що дуже важливо для здоров'я волосся.
 
Karna Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Використовувала Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Це справжня знахідка! У мене волосся завжди було пористим і сіклося, але після цієї процедури воно стало гладким і шовковистим. Найдрібніші частинки токсичних атмосферних забруднень більше не проблема. Дуже задоволена результатом!
 
IginlaMom Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу сказати, що Detox System від Philip Martin's - це порятунок для мого волосся. Жорстка вода залишає на ньому мінеральні опади, через що волосся стає тьмяним і жорстким. Після процедури в салоні FAVORI, моє волосся стало блискучим і об'ємним. Я помітила, що навіть колір волосся став яскравішим.
 
evgeshka1 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Користуюся Detox System від Philip Martin's вже півроку і не перестаю дивуватися результату. Вона очищає волосся на глибокому рівні, що помітно покращує його стан. Волосся стало не тільки блискучим і об'ємним, а й набагато міцнішим. Плюс, процедура допомагає позбутися надлишків себума на шкірі голови.
 
dapa Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Detox System від Philip Martin's всім, хто хоче оздоровити своє волосся. Ця система очищає волосся від токсинів, які накопичуються через погану екологію і жорстку воду. Волосся стало набагато м'якшим і блискучим. Я роблю цю процедуру в салоні FAVORI і дуже задоволена їхніми фахівцями.
 
bikel93 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Перепробувала безліч засобів, але Detox System від Philip Martin's дійсно найкраща. Після процедури в салоні FAVORI волосся стало м'яким і слухняним. Воно більше не січеться і виглядає здоровим. Дуже рекомендую!
 
Bea Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками. Detox System від Philip Martin's реально творить чудеса з волоссям. Пасма стають легкими й об'ємними, а колір волосся - яскравішим. Я теж роблю цю процедуру в салоні FAVORI, там працюють професіонали своєї справи.
 
лялька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон FAVORI?
 
evgeshka1 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон FAVORI знаходиться на Великій Арнаутській 1. Контактний телефон салону - 0965172928. Телефонуйте та записуйтеся!
 
Аллуся Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Зробила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI за порадою подруги. Результат перевершив усі очікування! Волосся стало м'яким, блискучим і здоровим.
 
uzetka Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила Detox System від Philip Martin's у салоні FAVORI. Можу сказати, що це дійсно ефективний засіб для волосся. Після процедури волосся очищується від токсинів і відновлює свій природний вигляд. Дуже задоволена!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: