Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
FAVORI на Великій Арнаутській відгуки
1995Аурика Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
FAVORI на Великій Арнаутській відгуки


Вітаю! Можете поділитися своїми враженнями про салон краси FAVORI? Було б чудово почути вашу думку про якість їхніх послуг і рекомендації про те, чи варто до них звертатися.
 
IvyZoe Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє відвідування салону краси FAVORI залишило мене в повному захваті! Я почала з процедури догляду за шкірою обличчя, яка була виконана із застосуванням високоякісних продуктів і ретельною увагою до моїх індивідуальних потреб. Потім я вирішила освіжити свій образ з новою стрижкою і фарбуванням волосся, і результати перевершили мої очікування. Професіоналізм і увага до деталей у всьому, що робить FAVORI, змушують мене повернутися знову і знову.
 
Kimberly34 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
FAVORI - це не просто салон краси, це справжній оазис розкоші та догляду. Моя остання поїздка до цього салону розпочалася з розслаблювального масажу, який повністю зняв усі мої напруження і стреси. Потім я вирішила оновити свій образ з новим манікюром і педикюром, і результати були просто приголомшливими. Професійні майстри, уважний персонал і затишна атмосфера - все це робить FAVORI моїм найкращим вибором для догляду за собою. Я рекомендую його всім своїм друзям і близьким!
 
КаKelly Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
FAVORI - це не просто салон краси, це справжній простір краси і затишку. Мій візит розпочався з консультації з досвідченим стилістом, який допоміг мені вибрати ідеальну стрижку і колір волосся, що відображають мою індивідуальність. Після цього я насолоджувалася процедурою догляду за шкірою обличчя, яка зробила мою шкіру м'якою і сяючою. Я також вирішила потішити себе манікюром, який було виконано з бездоганною увагою до деталей. Я залишилася в повному захваті від свого досвіду в FAVORI.
 
Leona19 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій візит до салону краси FAVORI був справжнім задоволенням. Я почала з розслаблюючого масажу, який допоміг мені зняти всю напругу і втому. Потім я вирішила оновити свій образ з новою стрижкою та укладкою, і майстри FAVORI змогли перевершити мої очікування. Я також потішила себе процедурою манікюру, який зробив мої нігті просто ідеальними. Я почувалася як королева, і це був найкращий досвід, який я коли-небудь мала в салоні краси.
 
Madeline Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
FAVORI - це місце, де я знайшла свою красу і впевненість. Я почала з процедури догляду за шкірою обличчя, яка допомогла мені позбутися проблем зі шкірою і повернути їй здоровий сяючий вигляд. Потім я вирішила оновити свій образ з новою стрижкою і фарбуванням, і моє волосся стало виглядати абсолютно чудово. Професійні майстри FAVORI перевершили мої очікування, і я щаслива, що знайшла цей салон.
 
АнушкаЗе Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшла процедуру манікюру і педикюру в FAVORI, і можу з упевненістю сказати, що це був справжній відпочинок для моїх ніг і рук. Професійні майстри, уважне ставлення та ідеальний результат.
 
Сніжанка_22 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідала FAVORI для фарбування волосся, і результат мене вразив. Вони точно підібрали відтінок, і волосся має просто приголомшливий вигляд. Відмінний сервіс і доброзичливий персонал.
 
Дуся Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Не могла не поділитися враженнями про манікюр у FAVORI. Дуже стильний дизайн, якісні матеріали та професійні майстри. Дуже рекомендую!
 
Тонька Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 121
Репутація: 0
Статус: Offline
У FAVORI проводять чудові процедури мезотерапії для волосся. Моє волосся стало помітно міцнішим і блискучим після кількох сеансів.
 
Генрієтта Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, дуже хочу відвідати цей салон, залиште дані, як у нього записатися?
 
КаKelly Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон знаходиться на Великій Арнаутській 1, записатися можете за телефоном - 0965172928.
 
ДіанаК Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже рекомендую процедуру ламінування вій у FAVORI. Мої вії стали густішими і довшими, а погляд виразнішим.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: